REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nowa promocja a2mobile. Brak limitów i 70 GB internetu za 0 zł na 31 dni

Pojawiła się nowa promocja dla klientów, którzy przeniosą swój numer do sieci a2mobile. Mogą liczyć nawet na 70 GB na 31 dni bez żadnych opłat.

27.05.2021
15:48
a2mobile pakiety promocja przenoszenie numeru ceny
REKLAMA

a2mobile to sieć telefonii komórkowej, która swój żywot rozpoczęła jako część Aero2, ale z biegiem czasu stała się submarką Premium Mobile, czyli… operatora typu MVNO wchodzącego w skład Grupy Cyfrowy Polsat. Ta dość skomplikowana jak na polski rynek telekomunikacyjny sieć zależności owocuje jednak tym, że klienci mogą korzystać ze stacji bazowych Plusa oraz, w przypadku wybranych taryf, z łączności w standardzie 5G.

REKLAMA

Bonus za przenoszenie numeru w a2mobile

Premium Mobile przypomina dzisiaj o a2mobile ze względu na nową promocję, która kierowana jest do osób przenoszących numer. Oprócz tego firma nieco odświeżyła swoją ofertę abonamentową w ramach a2mobile poprzez wprowadzenie nowego bazowego pakietu.

Pakiet Niewyczerpalne Wszystko kosztuje w a2mobile 24,90 zł na 31 dni, a w jego ramach zawarte zostały nielimitowane rozmowy i paczka internetu o wielkości 20 GB, czyli dwukrotnie więcej niż do tej pory w bazowej taryfie. Do tego dochodzą SMS-y i MMS-y bez limitu.

Dodatkowe gigabajty w a2mobile za odnowienie Pakietu Niewyczerpalne Wszystko.

Oprócz tego klienci mogą liczyć na bonus w postaci 200 GB podzielonych na paczki po 50 GB przez pierwsze cztery okresy rozliczeniowe przyznawane za odnowienie pakietu, podczas gdy pierwszy aktywowany jest zaraz po przeniesieniu numeru. a2mobile nie pobiera też opłat za pierwszy miesiąc korzystania z usług.

Oznacza to, iż klienci mogą liczyć nawet na 70 GB transferu na pierwsze 31 dni i to jeszcze zanim operator pobierze od nich jakiekolwiek pieniądze. Dopiero potem pobiera opłatę w wysokości 24,90 zł miesięcznie, a potem po 70 GB przez kolejny kwartał.

a2mobile — inne taryfy i pakiety

REKLAMA

Warto przy tym zauważyć, że w podstawowej ofercie a2mobile znajdują się jeszcze dwa inne pakiety różniące się ceną i limitem transferu. W taryfie za 19,90 zł na 31 dni klienci otrzymują 10 GB internetu mobilnego, a płacąc 29,90 zł za 31 dni, dostaje się paczkę danych o wielkości 30 GB.

Dla osób, które potrzebują jeszcze więcej transferu danych, przygotowano jeszcze dwa pakiety: no-limits na rozmowy i wiadomości SMS/MMS z pakietem 50 GB za 44,90 zł na 31 dni lub z pakietem 100 GB za 59,90 zł na 31 dni. W ich przypadku można skorzystać nawet z łączności 5G.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA