REKLAMA

Elektronika jest nie tylko dla ludzi. Oto inteligentne zabawki dla zwierząt

Posiadacze psów i kotów często się zastanawiają, w jaki sposób zająć czas swoim podobiecznym. Dobrym pomysłem są inteligentne zabawki dla zwierząt takiej marki jak Homerunpet.

27.04.2021 15.52
Inteligentna piłka do zabawy dla psa : kota Homerunpet
REKLAMA

Inteligentne zabawki dla zwierząt marki Homerunpet kupisz w Sklepie Spider’s Web.

REKLAMA

Elektronika konsumencka kojarzy nam się przede wszystkim ze smartfonami i komputerami, sprzętami z kategorii RTV i AGD oraz zabawkami dla dzieci. Kto jednak powiedział, że wyłącznie ludzie mają być odbiorcami produktów zasilanych energią elektryczną?

Psy i koty również ucieszą się z elektronicznego gadżetu — ba, interaktywny sprzęt może okazać się nawet ciekawszy niż pluszowa myszka albo leżący gdzieś w kącie obśliniony gryzak. Warto przyjrzeć się ofercie marki Homerunpet, która ma w swojej ofercie inteligentne zabawki.

Inteligentna zabawka dla kota Homerunpet CT10

Inteligentna zabawka dla kota — Homerunpet CT10

Przykładem ciekawej inteligentnej zabawki dla zwierzaka domowego jest Homerunpet CT10 za 99 zł. Akcesorium o wymiarach 173 × 75 mm kierowane jest do posiadaczy kotów — wystarczy położyć je na ziemi, włączyć zasilanie i zwrócić na nie uwagę futrzaka, by w naszym słodkim pupilu obudził się instynkt łowcy.

Homerunpet CT10 ma w obudowie otwory, z których w sposób losowy wychodzą piórka, na które kot może polować. Do zasilania wymagane są cztery baterie-paluszki o rozmiarze AA (które można zastąpić akumulatorami). Do obsługi wykorzystywany jest wskaźnik LED, który pozwala wybrać jeden z trzech trybów pracy.

Inteligentna piłka do zabawy dla psa : kota Homerunpet TB10

Inteligentna piłka do zabawy dla psa lub kota — Homerunpet TB10

Drugim modelem zabawki w ofercie Homerunpet jest Homerunpet TB10 wyceniony na 69 zł. To inteligentna piłka o średnicy 7,2 cm, która samoistnie porusza się w losowych kierunkach, co pobudza łowieckie instynkty zwierzaka i zapewnia frajdę zarówno jemu, jak i właścicielowi oglądającemu widowisko z oddali.

REKLAMA

Homerunpet TB10 ma dwa tryby pracy (zabawa przez 8 minut od włączenia lub zabawa po dotknięciu) i potrafi pracować do 25 dni na baterii AAA. Za poruszanie kulki odpowiada wydajny silniczek, podczas gdy za zmianę kierunku toczenia się odpowiada wbudowany procesor. Dodatkową atrakcją jest laserowe światełko.

Inteligentne zabawki dla zwierząt marki Homerunpet kupisz w Sklepie Spider’s Web. Dostępne są dwa modele: Homerunpet CT10 (dla kota) i Homerunpet TB10 (dla psa i kota).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA