REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Poniżej złotówki za gigabajt internetu. Aero2 znów przesuwa granice

Aero2 rozszerza swoją ofertę o dwa dodatkowe pakiety bez limitu prędkości. Ceny spadły do mniej niż złotówki za gigabajt transferu danych.

19.04.2021
16:14
aero2 pakiety ceny cennik bdi bezplatny dostep do internetu
REKLAMA

Już od dekady na polskim rynku działa Aero2, czyli operator MVNO, który zasłynął udostępnianiem kart SIM dających bezpłatny dostęp do internetu mobilnego (BDI) bez żadnych opłat. Firma z biegiem czasu przygotowała również ofertę komercyjną, która właśnie została rozszerzona o dwa nowe pakiety gigabajtów.

REKLAMA

Nowe pakiety Aero2

W ramach nowej oferty Aero2 można skorzystać teraz z czterech płatnych pakietów, które różnią się limitem gigabajtów oraz ceną. W każdym z nich okres obowiązywania jest ten sam, co ułatwia wybór odpowiedniej oferty dla siebie.

Już wcześniej można było wykupić 3 GB transferu bez ograniczeń prędkości na 30 dni za 5 zł oraz 30 GB na 30 dni za 30 zł. Teraz doszły do tego dwa dodatkowe pakiety, czyli 7 GB na 30 dni za 10 zł oraz aż 70 GB na 30 dni za 50 zł.

aero2 nowe pakiety ceny cennik class="wp-image-1672002"

Ceny za gigabajt transferu danych w Aero2 prezentują się następująco:

  • pakiet 3 GB na 30 dni za 5 zł — 1,67 zł za gigabajt;
  • pakiet 7 GB na 30 dni za 10 zł — 1,43 zł za gigabajt;
  • pakiet 30 GB na 30 dni za 30 zł — 1 zł za gigabajt;
  • pakiet 70 GB na 30 dni za 50 zł — 0,71 zł za gigabajt.

Od razu widać, że w największym pakiecie transfer danych jest o ponad połowę tańszy, niż w tym najmniejszym. Zarządzanie kontem użytkownika odbywa się z poziomu strony moje.aero2.pl.

Na stronie internetowej klienci mogą wykupić pakiety i trzymać ich na swoim koncie do pięciu naraz. Można też zdecydować, który z pakietów będzie wykorzystywany jako kolejny po wykorzystaniu aktualnego.

Co jeszcze warto wiedzieć o Aero2 i BDI?

Oprócz pakietów komercyjnych Aero2 oferuje również darmowy Pakiet Testowy, który pozwala korzystać z Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) przez 30 dni. Użytkownicy otrzymują do wykorzystania w jego ramach 30 GB, a potem aktywuje się na stałe lejek 512 kb/s.

REKLAMA

W celu skorzystania z usługi należy odebrać od operatora kartę SIM, którą można zamówić na odpowiedniej stronie internetowej. Jej dostawą w imieniu Aero2 zajmie się kurier.

Warto przy tym zaznaczyć, że jeśli chodzi o zasięg, to operator działa na stacjach bazowych Plusa w technologii 2G, 3G i LTE (bez wsparcia 5G). Z mapą zasięgu Aero2 również można zapoznać się w witrynie sieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA