REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Telefony Samsung Galaxy za pół ceny. Gorąca promocja w Orange Flex

Tylko w ten weekend wybrane telefony z linii Galaxy – a także akcesoria w formie słuchawek i opasek fitnessowych – dostępne będą w Orange Flex w bardzo wysokich rabatach. Niektóre modele zostały przecenione nawet o 50 proc.

11.03.2021
21:48
orange flex sklep smartfony
REKLAMA

Samsung to jeden z jakościowych liderów na rynku telefonów komórkowych, a jego produkty Galaxy są wskazywane jako te, które mają największe szanse w bezpośredniej rywalizacji z iPhone’ami – przynajmniej tak zwane sztandarowe modele. Bardzo udane są również telefony ze średniej i niskiej półki cenowej, choć tu mają już mocniejszą konkurencję.

REKLAMA

Nie wszyscy lubią telefony Samsunga. Jednak ci, którzy czekają na okazję na wymianę telefonu na nowszy model, powinni zainteresować się ofertą Orange Flex. Ta jest ograniczona czasowo i dostępna tylko do końca tygodnia. Rabaty są jednak dość wysokie: cena niektórych urządzeń została obniżona nawet o 50 proc.

Samsung Galaxy tanio w Orange Flex. Rabat dostępny również na zegarki i słuchawki Samsunga.

 class="wp-image-1626194"

Pierwszym z przecenionych telefonów jest Galaxy A42 5G, który w ramach promocji dostępny będzie w cenie 1100 zł. Telefon ten wyposażony jest w 6,6-calowy wyświetlacz, poczwórny aparat i ogniwo o pojemności 5000 mAh. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor z 4 GB RAM i 128 GB pamięci.

samsung galaxy a41 specyfikacja cena class="wp-image-1140019"

Drugim jest Galaxy A41, który dostępny będzie w cenie 800 zł. Jego podzespoły kryją się pod 6,1-calowym wyświetlaczem typu Super AMOLED Full HD+. W wyświetlaczu znalazło się miejsce na czytnik linii papilarnych u dołu, a w jego górnej części wycięto otwór na kamerkę do zdjęć typu selfie. Na główny aparat w nowym telefonie marki Samsung składają się trzy obiektywy. W urządzeniu znalazło się miejsce na 4 GB RAM-u oraz 64 GB przestrzeni na system i dane użytkownika. Wszystkie te podzespoły zasila akumulator o pojemności 3500 mAh.

 class="wp-image-1626197"

Trzeci z przecenionych telefonów to Galaxy A12. Wyposażono go w 6,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD+. Telefon zawiera poczwórny aparat i akumulator o pojemności 5000 mAh. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor z 4 GB RAM i 64 GB pamięci.

REKLAMA

Dodatkowo, w ramach promocji dostępne będą:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA