REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zmieści się na każdym stoliku nocnym. Lampka nocna BlitzWolf BW-LT9

Jest niewielka, poręczna i niedroga. Lampka nocna BlitzWolf BW-LT9 to obowiązkowy dodatek do sypialni czy dziecięcego pokoju.

08.03.2021
12:12
Lampka nocna BlitzWolf BW-LT9 - sklep, cena, opinie
REKLAMA

Nie w każdej sypialni znajdzie się miejsce dla dużej lampy nocnej, wymagającej podłączenia do gniazdka. Tutaj z pomocą przychodzi BlitzWolf BW-LT9, lampka nocna świecąca w kilku kolorach, której niewielkie gabaryty pozwalają postawić ją w każdym, nawet najciaśniejszym pomieszczeniu.

 class="wp-image-1619870"

Urządzenie mierzy zaledwie 13 x 10 x 6 cm i waży raptem 150 g. Nie tylko zmieści się wszędzie, ale też bardzo łatwo ją przetransportować z miejsca na miejsce, zwłaszcza że lampka nie wymaga stałego zasilania. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi 600 mAh może świecić nieprzerwanie nawet przez 6 godzin, a do pełna naładujemy ją w niespełna dwie godziny.

 class="wp-image-1619861"

Lampka nocna BlitzWolf BW-LT9 mieni się kolorami.

W podstawowym trybie pracy lampka BlitzWolf BW-LT9 emituje światło o naturalnej barwie w temperaturze 4000K. Światło ma jasność 85 lumenów, zaś kąt oświetlenia lampki wynosi aż 240 stopni, dzięki czemu lampka nie dość, że nie oślepia blaskiem w środku nocy, to jeszcze może tym łagodnym światłem objąć sporą powierzchnię.

 class="wp-image-1619876"

Wystarczy też jeden dotyk górnej części obudowy, by zmienić natężenie światła lub jego barwę - do wyboru mamy sześć kolorów i możemy się między nimi przełączać zależnie od nastroju i upodobań.

BlitzWolf BW-LT9 pasuje w sam raz do pokoju dziecięcego.

Lampka nocna BlitzWolf BW-LT9 została zaprojektowana z myślą o wykorzystywaniu jej nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziecięcym. Przejawia się to nie tylko w łagodności emitowanego światła, ale również w solidnej konstrukcji lampki.

REKLAMA
 class="wp-image-1619873"

Jej obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, a powłoka z przezroczystego plastiku. Dzięki temu lampka jest odporna na stłuczenia w razie upadku, a także nie generuje ciepła, które mogłoby zranić chwytające ją dziecko. BlitzWolf BW-LT9 jest też urządzeniem niskopalnym i posiada zabezpieczenie przed korozją.

Lampkę nocną BlitzWolf BW-LT9 jest kupisz w Sklepie Spider’s Web za 49 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA