1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Zakupy

Przetestuj za darmo Allegro Smart! W promocji dostaniesz 5 darmowych dostaw

Przetestuj za darmo Allegro Smart! W promocji dostaniesz 5 darmowych dostaw

1 marca Allegro wprowadziło promocję Smart! na start. W jej ramach klienci otrzymają 5 darmowych dostaw.

Klienci, którzy aktywują promocję Smart! na Start między 1 marca a 31 maja 2021 r. otrzymają 5 darmowych dostaw produktów kupionych na Allegro i tyle samo ewentualnych zwrotów. Co istotne, czas na skorzystanie z darmowej dostawy wynosi 12 miesięcy.

To nie koniec. Uczestnicy promocji będą mieli dostęp do Strefy Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week.

Promocja Smart! na start jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy korzystali kiedyś z Allegro Smart!

Żeby skorzystać z promocji Smart! na start nie musimy definiować metody płatności (np. podpinać karty płatniczej). Nie trzeba też pamiętać o wyłączeniu usługi.

Jeżeli darmowe dostawy zachęcą nas do skorzystania z usługi Allegro Smart!, będziemy mogli nadal z niej korzystać za 4,08 zł miesięcznie w pakiecie płatnym za rok z góry lub za 10,99 zł w pakiecie miesięcznym.

Co daje Allegro Smart!

Przy zakupach za 40 zł w ramach Allegro Smart! dostawa towaru będzie bezpłatna. Mowa tu o ponad 30 tys. punktów odbioru na terenie całej Polski, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, stacje Orlen, kioski RUCH-u, placówki Poczty Polskiej, automaty pocztowe.

Allegro Smart! oferuje także darmową dostawę kurierem przy zakupach powyżej 80 zł. W ramach usługi otrzymujemy też możliwość darmowego zwrotu zamówienia.

Co jeszcze? Uczestnicy programu mogą korzystać z promocji, tzw. Smart! Okazji. Codziennie na stronie allegro.pl/smart możemy kupować produkty w atrakcyjnych cenach. Każdego dnia o 20:00 prezentowane są Limitowane Smart! Okazje.

Allegro podaje, że programem darmowej dostawy objętych jest 100 mln ofert. Platforma wylicza, że od uruchomienia usługi klienci zaoszczędzili ponad 1,9 mld zł.