REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Przetestuj za darmo Allegro Smart! W promocji dostaniesz 5 darmowych dostaw

1 marca Allegro wprowadziło promocję Smart! na start. W jej ramach klienci otrzymają 5 darmowych dostaw.

01.03.2021
20:29
Przetestuj za darmo Allegro Smart! W promocji dostaniesz 5 darmowych dostaw
REKLAMA

Klienci, którzy aktywują promocję Smart! na Start między 1 marca a 31 maja 2021 r. otrzymają 5 darmowych dostaw produktów kupionych na Allegro i tyle samo ewentualnych zwrotów. Co istotne, czas na skorzystanie z darmowej dostawy wynosi 12 miesięcy.

REKLAMA

To nie koniec. Uczestnicy promocji będą mieli dostęp do Strefy Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week.

Promocja Smart! na start jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy korzystali kiedyś z Allegro Smart!

Żeby skorzystać z promocji Smart! na start nie musimy definiować metody płatności (np. podpinać karty płatniczej). Nie trzeba też pamiętać o wyłączeniu usługi.

Jeżeli darmowe dostawy zachęcą nas do skorzystania z usługi Allegro Smart!, będziemy mogli nadal z niej korzystać za 4,08 zł miesięcznie w pakiecie płatnym za rok z góry lub za 10,99 zł w pakiecie miesięcznym.

Co daje Allegro Smart!

Przy zakupach za 40 zł w ramach Allegro Smart! dostawa towaru będzie bezpłatna. Mowa tu o ponad 30 tys. punktów odbioru na terenie całej Polski, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, stacje Orlen, kioski RUCH-u, placówki Poczty Polskiej, automaty pocztowe.

Allegro Smart! oferuje także darmową dostawę kurierem przy zakupach powyżej 80 zł. W ramach usługi otrzymujemy też możliwość darmowego zwrotu zamówienia.

REKLAMA

Co jeszcze? Uczestnicy programu mogą korzystać z promocji, tzw. Smart! Okazji. Codziennie na stronie allegro.pl/smart możemy kupować produkty w atrakcyjnych cenach. Każdego dnia o 20:00 prezentowane są Limitowane Smart! Okazje.

Allegro podaje, że programem darmowej dostawy objętych jest 100 mln ofert. Platforma wylicza, że od uruchomienia usługi klienci zaoszczędzili ponad 1,9 mld zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA