REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowe życie dla starego sprzętu audio. Adapter odbiornik Bluetooth UGREEN CM106

Sprzęty audio nie starzeją się tak szybko, jak współczesne komputery czy smartfony. Starzeją się za to nośniki, z których możemy na sprzęcie audio korzystać. Dzięki adapterowi Bluetooth UGREEN CM106 połączysz się bezprzewodowo z ulubioną wieżą i głośnikiem.

26.03.2021
17:46
Nowe życie dla starego sprzętu audio. Adapter Bluetooth UGREEN
REKLAMA

Adapter odbiornik Bluetooth UGREEN CM106 kupisz w sklepie Spider’s Web w cenie 119 zł.

REKLAMA

Mało kto korzysta dziś z płyt CD, kaset czy nawet płyt winylowych, ale wiele osób wciąż ma w domu sprzęt audio, do którego można włożyć któryś z tych nośników. Stare wieże Hi-Fi, głośniki, czy nawet całe systemy audio zakupione przed laty, które wciąż grają świetnie i są w pełni sprawne, tyle tylko, że nie można z nich korzystać bezprzewodowo – czyli tak, jak korzysta się dziś ze znakomitej większości sprzętu audio.

 class="wp-image-1644315"

Zamiast wyrzucać stary, w pełni sprawny sprzęt i zastępować go nowym, z łącznością bezprzewodową, można dać mu nowe życie, wydając niewielkie pieniądze.

Adapter Bluetooth UGREEN pozwoli słuchać muzyki bez kabli.

Adapter UGREEN CM106 to niewielka kosteczka, którą można wygodnie schować za głośnikiem czy sprzętem stereo. Mierzy raptem 54 x 54 x 13,7 mm i zasilany jest przez złącze microUSB dowolną ładowarką do telefonu. Odbiornik został wykonany z wysokiej jakości materiałów, więc niestraszne mu drobne uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

 class="wp-image-1644318"

Do tej niewielkiej kosteczki możemy podłączyć sprzęt audio poprzez gniazdo AUX 3,5 mm, lub podwójne złącze RCA. Obydwa złącza mogą odbierać sygnał jednocześnie, więc możemy naraz korzystać z dwóch głośników.

Za łączność ze smartfonem, komputerem czy tabletem odpowiada moduł Bluetooth 5.0, zapewniający łączność bez zakłóceń z odległości nawet 10 metrów. Za jakość audio odpowiadają zaś kodeki SBC, AAC, aptX oraz aptX Low Latency – ten ostatni pozwala nie tylko słuchać muzyki bezprzewodowo, ale także oglądać wideo z bezprzewodowym audio, bez obawy o opóźnienia i nierówny dźwięk w filmie.

 class="wp-image-1644321"

Nowe życie dla starego sprzętu audio.

Sprzęt audio, zwłaszcza taki wysokiej jakości, ma zdumiewającą żywotność. Zestawy kina domowego czy amplitunery potrafią pracować przez kilkanaście, czasem nawet kilkadziesiąt lat i jedyne, czego im brakuje, to nowoczesnego dostępu do muzyki.

REKLAMA

Dzięki takim urządzeniom jak adapter UGREEN żywotność starego sprzętu audio wydłuży się jeszcze bardziej.

Adapter odbiornik Bluetooth UGREEN CM106 kupisz w sklepie Spider’s Web w cenie 119 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA