REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dirt 5, Elite Dangerous i Pillars of Eternity 2 wśród nowości na Xbox Game Pass

Gdy Xbox zapowiadał pierwsze lutowe nowości dla Xbox Game Pass wspominał, że to dopiero część przewidzianych na ten miesiąc gier. I faktycznie: abonenci gamingowej usługi Xboxa otrzymają kilka dodatkowych, świetnych gier.

16.02.2021
17:01
xbox game pass luty 2021
REKLAMA

Xbox Game Pass w ramach abonamentu zapewnia nielimitowany dostęp do ponad 200 gier z oferty Xboxa – można je dowolnie instalować i usuwać bez dalszych opłat. Wszystkie gry Xbox Game Studios pojawiają się w XGP zawsze na premierę i pozostają w usłudze na stałe. Gry innych wydawnictw mogą po czasie zniknąć z usługi – jednak wtedy przyznawany jest rabat na ich zakup.

REKLAMA

Koszt Xbox Game Pass to 40 zł miesięcznie (tylko konsola), 19 zł miesięcznie (tylko PC) lub 55 zł miesięcznie (PC + konsola + w cenie zawarta jest również usługa Xbox Live Gold + możliwość strumieniowania gier z chmury na dowolne zgodne urządzenie – na dziś są to sprzęty z systemem Android, jednak dostępność streamingu ma być sukcesywnie zwiększana).

Szczególną uwagę polecam zwrócić na Dirt 5 (świetna wyścigowa gra arcade), Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (znakomita gra RPG od Obsidian Entertainment, udostępniona w pełnej wersji i ze wszystkimi dodatkami) oraz moje ukochane Elite Dangerous – kosmiczny symulator statku kosmicznego w formie gry MMO, raczej dla bardzo wąskiej publiki, ale w mojej ocenie to najlepsza gra w tym gatunku.

Xbox Game Pass na luty 2021 r. Druga partia gier.

Code Vein (PC – od 18 lutego)

Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (konsola, PC, streaming – od 18 lutego)

Wreckfest (konsola, PC, streaming – od 18 lutego)

Killer Queen Black (konsola, streaming – od 23 lutego)

Dirt 5 (konsola, PC, streaming – od 25 lutego)

Elite Dangerous (konsola – od 25 lutego)

Superhot: Mind Control Delete (PC – od 25 lutego)

REKLAMA

Dodatkowo, gry z poniższej listy zostały uaktualnione o dedykowany im interfejs dla wyświetlaczy dotykowych, dzięki czemu wygodniej się z nimi bawić grając na telefonie bądź tablecie w ramach streamingu. Są to:

  • Bridge Constructor Portal
  • Morkredd
  • Neoverse
  • Nowhere Prophet
  • Spiritfarer
  • The Little Acre
  • Yooka-Laylee and the Impossible Lair
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA