REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Sprzęt taniej nawet o 2800 zł. W niedzielę wielki finał urodzin Komputronik.pl

Komputronik.pl świętuje 23. urodziny. Z tej okazji sklep ma dla swoich klientów świetną promocję.

20.02.2021
18:39
Promocja w Komputronik.pl. Wybrany sprzęt nawet 2800 zł taniej
REKLAMA

Rok 1998. Na listach przebojów brylowała Celine Dion, Elton John otrzymał tytuł szlachecki z rąk królowej Elżbiety II, do kin trafił szereg kultowych filmów, jak Armageddon, Szeregowiec Ryan czy Truman Show, zaś w Polsce mały poznański sklep z elektroniką otworzył swoją witrynę internetową i rozpoczął sprzedaż na Komputronik.pl.

REKLAMA

Reszta, jak to mówią, jest historią. W lutym Komputronik świętuje 23-lecie swojej platformy internetowej. Z tej okazji sklep przygotował dla swoich klientów urodzinowe rabaty, których kulminacją będzie finał urodzinowej promocji, niedziela 21 lutego 2021 r.

 class="wp-image-1602803"

Urodzinowa promocja w Komputroniku. Wybrany sprzęt nawet 2800 zł taniej.

Z okazji urodzin w sklepie Komputronik.pl możemy przeglądać specjalnie przygotowany, promocyjny pasaż urodzinowy, gdzie znajdziemy setki produktów w niższych niż zwykle cenach. Promocje na smartfony czy drobny sprzęt sięgają kilkuset złotych, zaś na laptopy i komputery: nawet kilku tysięcy.

REKLAMA

W niedzielę, z okazji finału świętowania, wybrane sprzęty będą tańsze nawet o 2800 zł. Można też spodziewać się większych obniżek na pozostałe produkty. Zakupów można zaś będzie dokonać także na 12 rat 0 proc.

Promocja potrwa do końca dnia, w niedzielę 21 lutego 2021 r. Trzeba się jednak spieszyć i najlepiej już dziś upatrzyć sobie produkt, na który chcemy zapolować. Liczba produktów w promocji jest bowiem ograniczona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA