REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ciekawe gadżety do auta w śmiesznie niskich cenach - przegląd akcesoriów

Każda pora jest dobra, żeby dodatkowo zadbać o swoje auto - nawet zima. Tym bardziej, jeśli nie wymaga to sporego nakładu gotówki.

16.02.2021
17:34
Ciekawe gadżety do auta w śmiesznie niskich cenach - przegląd akcesoriów
REKLAMA

Jak można zadbać o auto, nie sięgając zbyt głęboko do kieszeni? Oto kilka bardzo przydatnych dodatków, z których większość kosztuje raptem kilkadziesiąt złotych:

REKLAMA

Regenerator do wycieraczek samochodowych Baseus Rain Wing

 class="wp-image-1597235"

Niewielkie i proste urządzenie, które pomoże na wydłużyć żywotność naszych wycieraczek. Albo poprawić ich wydajność wtedy, kiedy są naprawdę potrzebne, a nigdzie w okolicy nie dostaniemy nowych.

Jak to działa? W obudowie, która chroni nas przed skaleczeniem, znajduje się metalowy nożyk (nie plastikowy jak w wielu podobnych produktach). Demontujemy pióro wycieraczki, przeciągamy ostrzem po gumie, po czym przemywamy ją wodą i montujemy ponownie. W ten sposób usuwamy chociażby powstałe na gumie nierówności, które powodują zmniejszenie wydajności usuwania deszczu czy śniegu.

Regenerator do wycieraczek samochodowych Baseus Rain Wing można kupić w Sklepie Spider's Web za jedyne 34,90 zł, a według producenta potrafi on wydłużyć życie wycieraczek nawet trzykrotnie.

Dodatkowe lusterko martwego pola Baseus Full-view Blind Spot Rearview Mirror

 class="wp-image-1597268"

Niewielkie lusterko, które naklejamy wewnątrz naszego standardowego zewnętrznego lusterka samochodowego, rozwiązuje jeden z największych problemów podczas jazdy - problem martwego pola. Czym jest to martwe pole? To obszar w okolicach naszego samochodu, którego nie obejmuje zasięgiem klasyczne lusterko samochodowe - wiele wypadków powodowanych jest właśnie dlatego, że np. podczas manewru zmiany pasa kierowca nie zauważył auta znajdującego się tuż obok niego.

Dodatkowe lusterko (sprzedawane w komplecie w dwóch egzemplarzach) likwiduje ten problem. Możemy nadal korzystać z głównego lusterka, a jednocześnie kontrolować sytuację z innej perspektywy właśnie w niewielkim lusterku akcesoryjnym.

Lusterko Baseus jest przy tym wodoodporne, regulowane w szerokim zakresie, a zastosowany do montażu klej jest odporny na promienie słoneczne.

Płyn do spryskiwaczy w tabletkach Baseus

 class="wp-image-1597331"

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie cierpią wozić ze sobą zapasowych butli płynu do spryskiwaczy - albo po prostu nie mają jak.

Tutaj zamiast butli wozimy ze sobą jedynie tabletki, w opakowaniu, które spokojnie można schować w dowolnym miejscu w samochodzie. Wystarczy wrzucić je do zbiornika, zalać wodą (czasem łatwiej o wodę niż o płyn do spryskiwaczy) i już - gotowe.

Zagłówek samochodowy Baseus First Class Car Headrest

 class="wp-image-1597361"

Prosty dodatek, który podniesie nasz komfort podczas dłuższych podróży. Niezależnie od tego, czy jesteśmy kierowca, pasażerem i... czy w ogóle podróżujemy autem. Zagłówek Baseus - pomimo nazwy - można też zabrać ze sobą do pociągu czy samolotu.

Całość wykonano z gąbki z pamięcią kształtu, która zapewni optymalne podparcie i dopasowanie do naszego ciała. Piankę pokrywa z kolei ekologiczna, oddychająca skóra, która dodatkowo powinna pasować do większości samochodowych wnętrz.

Cena za takie udogodnienie rodem z pierwszej klasy? W Sklepie Spider's Web tylko 109 zł.

Uchwyt samochodowy Baseus Beetle

 class="wp-image-1597631"

Ale nie na smartfona, tylko... na właściwie wszystko. Klucze, kable, torebki, torby z zakupami, słuchawki i tak dalej. Jedyne ograniczenie - przedmiot zawieszany na uchwycie nie powinien ważyć więcej niż 2 kg.

Całość można zamocować bez jakichkolwiek narzędzi. Klej 3M można przykleić do szkła, metalu, skóry, powierzchni ceramicznych, a nawet drewna drewna. Jednocześnie po demontażu uchwytu na powierzchni, do której był przyklejony, nie powinien pozostać żaden ślad.

Uchwyt samochodowy Baseus Beetle znajdziesz w Sklepie Spider's Web w cenie 39 zł za dwie sztuki. Drugą można przykleić nie tylko w aucie, ale nawet w domu - Beetle powinien trzymać się nawet ściany.

Odświeżacz powietrza do samochodu Baseus Paddle

REKLAMA
 class="wp-image-1597643"

Odświeżacz powietrza Baseus jest o tyle nietypowy, że... po prostu wygląda dobrze. Nie ma tu wielkiego zbiornika, który szpeci wnętrze auta i dodatkowo blokuje przepływ powietrza. Zamiast tego mamy niewielki, niemal niezauważalny moduł, który montujemy bezpośrednio na kratce nawiewu.

Zadbano przy tym także o wkład odświeżacza powietrza. Nie zawiera szkodliwych czy toksycznych substancji, więc jest nieszkodliwy dla zdrowia - nawet w przypadku dzieci lub kobiet w ciąży. Nie porysuje też kratek wentylacyjnych naszego auta - uchwyt zabezpieczono silikonową powłoką.

Cena? 24,90 zł w Sklepie Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA