REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Popraw powietrze, którym oddychasz. Tani nawilżacz powietrza do domu oraz wersja do samochodu

Sezon grzewczy trwa w najlepsze, a wraz z nim powraca problem suchego powietrza. Nawilżacz sprawi, że będzie ci się oddychać lepiej, a w domu będzie mniej kurzu. Dobre nawilżacze powietrza nie muszą być drogie.

25.01.2021
15:46
Tani nawilżacz powietrza do domu i samochodu. Oto nasze propozycje
REKLAMA

Nawilżacze powietrza od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością i nie ma w tym nic dziwnego. Kto przez jeden sezon korzystał z takiego rozwiązania, za rok z pewnością do niego wróci. Nawilżaczami powietrza warto zainteresować się właśnie teraz, zimą, kiedy powietrze jest wyjątkowo suche na skutek działającego ogrzewania.

REKLAMA

Zimą poziom wilgotności powietrza w mieszkaniach spada często poniżej 30 proc., a to zdecydowanie zbyt mała wartość. Przy działającym oczyszczaczu wilgotność rośnie do optymalnego poziomu, czyli 50-60 proc., w zależności od kilku czynników, takich jak np. temperatura wewnątrz.

Nawilżacze powietrza sprawiają, że lepiej nam się oddycha i śpi. Do tego nawilżacze powietrza pomagają osobom, które borykają się z problemami takimi jak sucha skóra, podrażnione oczy, popękane usta, czy suchość w gardle. Przy odpowiednio nawilżonym powietrzu takie dolegliwości występują dużo rzadziej bądź wcale.

Nawilżacz powietrza nie musi być drogi

 class="wp-image-1572518"

Jest to urządzenie wyposażone w duży zbiornik na wodę o pojemności 5 l. Woda w oczyszczaczu w pierwszej fazie jest filtrowana, a następnie jest rozpylana w powietrzu w postaci delikatnej mgiełki. To prosta i skuteczna metoda na nawilżanie powietrza.

Nawilżacz powietrza Deerma F628W jest wyposażony w pokrętło, dzięki któremu można dostosować intensywność mgiełki wodnej. Maksymalna wydajność to 270 ml/h. Przy takim wykorzystaniu oczyszczacza pojemnik na wodę wystarczy na kilkanaście godzin pracy. Jeśli ustawimy mniejszą moc, urządzenie będzie mogło rozpylać mgiełkę wodną nawet przez dobę.

 class="wp-image-1572521"

Warto dodać, że Deerma F628W jest urządzeniem cichym, bowiem głośność nawet w maksymalnym trybie pracy nie przekracza 34 dB. Dzięki temu sprzęt może stać w sypialni i nie będzie przeszkadzał we śnie. Z uwagi na niską cenę można pokusić się o zakup kilku takich oczyszczaczy, dzięki czemu będzie możliwość nawilżenia kilku pomieszczeń w domu, np. sypialni i salonu.

Jeśli dużo jeździsz autem, pomyśl o nawilżaczu powietrza do samochodu

 class="wp-image-1572524"

Niewiele osób zastanawia się nad tym problemem, ale nawiew ciepłego powietrza i klimatyzacja sprawiają, że powietrze wewnątrz auta jest suche. Jeśli spędzasz w samochodzie dużo czasu warto zainwestować w niewielki nawilżacza powietrza, który umieścisz w uchwycie na kubek. Takim urządzeniem jest Baseus Time Aromatherapy Machine, który kupisz w Sklepie Spider’s Web za 89 zł.

REKLAMA
 class="wp-image-1572527"

Baseus Time Aromatherapy Machine to urządzenie, które nie tylko nawilży powietrze, ale też umożliwi stosowanie aromaterapii. Nawilżacz jest zasilany z gniazda USB i pobiera tylko 6W mocy. Dysza rozpyla wodę, środek zapachowy lub środek dezynfekujący w dwóch rybach: ciągłym bądź przerywanym. Tryb pracy możemy zmieniać poprzez przełącznik na obudowie.

Urządzenie jest ciche i minimalistyczne dzięki kompaktowej konstrukcji wykonanej z aluminium. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 75 ml.

Nawilżacz powietrza Baseus Time Aromatherapy Machine kupisz w Sklepie Spider’s Web za 89 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA