REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dostawa PlayStation 5 jedzie do Polski. Kiedy będzie można kupić nową konsolę?

Według informacji z Twittera a także tych opublikowanych przez jeden z dużych polskich sklepów, niedługo zniknie problem z dostępnością PlayStation 5. Nowe dostawy konsoli spodziewane są na koniec stycznia.

11.01.2021
14:33
Dostawa PlayStation 5 jedzie do Polski. Kiedy będzie można kupić nową konsolę?
REKLAMA

To bardzo dziwna premiera konsol nowej generacji – głównie z uwagi na trudności spowodowane przez epidemię COVID-19. PlayStation 5 pojawiło się w sprzedaży z bardzo niewielką liczbą dedykowanych mu gier, a sama konsola została wyprodukowana w liczbach zdecydowanie nie zaspokajających ogólnoświatowego na nią popytu.

REKLAMA

Efekt jest taki, że na dziś kupno PlayStation 5 wiąże się z niemałym kłopotem. Konsola jest niemal nie do kupienia – nieliczne sklepy i prywatne osoby mają w sprzedaży pojedyncze sztuki, często w cenie znacząco wykraczającej poza sugerowaną przez Sony. Na szczęście to ma się zmienić. Podobno.

Nowa partia PlayStation 5 jeszcze w styczniu. Konsola będzie do kupienia w Polsce.

Podobno do Europy trafiła właśnie duża liczba nowych konsol PlayStation 5. Pierwsze sklepy powinny już w najbliższych dniach uaktualnić swoje stany magazynowe. Osoby zainteresowane kupnem powinny często zaglądać na witryny swoich ulubionych sieci handlowych. Jest wysoce prawdopodobne, że nowa partia znowu zostanie wyprzedana na pniu. Powyższe informacje mają nieoficjalny charakter.

REKLAMA

Oficjalnie zdaje się jednak je potwierdzać jedna z popularnych polskich sieci handlowych. Sklep Euro na swojej stronie internetowej umieścił informację, że spodziewa się nowej dostawy konsol jeszcze w tym miesiącu, konkretniej do końca stycznia. Trzymajmy mocno kciuki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA