REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Apka na Androida sprawia, że Cyberpunk 2077 jest prostszy. Smartfon wyręcza gracza w hakowaniu

Aplikacja Cyberpwned debiutująca w Google Play ma za zadanie ułatwić proces hakowania w grze Cyberpunk 2077. Darmowy program mogą już pobrać wszyscy użytkownicy Androida.

10.01.2021
17:57
Aplikacja Cyberpwned hakuje Cyberpunk 2077 zamiast gracza
REKLAMA

Hakowanie to najczęściej pojawiająca się mini-gra w Cyberpunku 2077. Za jej pomocą odblokowujemy dostęp do unikalnych ścieżek realizacji misji, pozyskujemy materiały dla wytwarzanych przedmiotów oraz zdobywamy znaczne sumy eurodolarów. Znam jednak wielu graczy, którzy nie odnajdują się na panelu hakowania, zazwyczaj rozwiązując zaledwie jedną z kilku możliwych sekwencji znaków.

REKLAMA

Tutaj z pomocą przychodzi darmowa aplikacja Cyberpwned dostępna w Google Play.

Cyberpwned to program autorstwa Nicolása Siplisa. Zadaniem aplikacji jest skutecznie wytypowanie sekwencji znaków na ekranie hakowania, podając graczowi na tacy odpowiednią kombinację dla możliwych do rozwiązania poziomów wyzwania, maksymalizując w ten sposób uzyskane nagrody.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Najpierw wpisujemy wartość pamięci podręcznej cechującą Cyberdeck stworzonej przez nas postaci. Później za pomocą smartfonu skanujemy tablicę z symbolami oraz wymagane przez system sekwencje znaków. Następnie wciskamy przycisk „calculate path“ i gotowe. Na tablicy znaków pojawiają się zielone pola z numerami, wskazującymi kolejność ich wyboru w samej grze wideo.

Aplikacja nie zawsze umożliwia nam realizację wszystkich wymaganych sekwencji.

Program pozwala jednak wybrać pożądane poziomy wyzwania, optymalizując wybierane ciągi symboli pod konkretne wskazane zadania. To bardzo pomocne zwłaszcza, gdy chcemy zdobyć unikalne oprogramowanie zaszyfrowane na posiadanej drzazdze. Nieczęsto mamy taką możliwość, ale jeśli już się pojawia, jest bardzo istotna dla fabularnej misji lub zadania.

REKLAMA

Warto dodać, że autor aplikacji udostępnia jej kod źródłowy. Co za tym idzie, każda osoba posiadająca odpowiednie możliwości może skompilować własny program. Np. w celu wydania analogicznego rozwiązania, ale dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem iOS.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA