REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Sakwa Wildman – idealne akcesorium dla każdego fana dwóch kółek

Przejazd do pracy czy długi weekendowy wyjazd rowerem - nie ma znaczenia, przeważnie i tak zawsze chcemy mieć pod ręką smartfona i np. coś do szybkiego przekąszenia. Z sakwą Wildman można rozwiązać te dwie kwestie jednocześnie.

11.12.2020
15:26
Sakwa Wildman – idealne akcesorium dla każdego fana dwóch kółek
REKLAMA

Pakowanie się na rower nie zawsze jest łatwym zadaniem. Trzeba w końcu zabrać ze sobą smartfona, który będzie pełnił funkcję nawigacji albo rejestratora trasy, a nie każdy lubi montować go na kierownicy. W tym i dlatego, że w razie upadku będzie bardzo narażony na uszkodzenia.

REKLAMA

Poza smartfonem trzeba też zabrać ze sobą przynajmniej podstawowy zestaw naprawczy, jakieś drobne przekąski i często też powerbanka - na wszelki wypadek, gdyby nogi poniosły nas w dalszą trasę.

W rezultacie kończymy z uchwytem na kierownicy i jedną albo dwoma małymi sakwami. A da się to wszystko opanować z pomocą jednego rowerowego dodatku.

Tym dodatkiem jest sakwa Wildman.

Jej podstawową zaletą jest to, że oprócz przestrzeni na drobiazgi, wykonanej z wodoodpornego, wytrzymałego i odpornego tworzywa sztucznego, możemy bezpośrednio na niej zamontować smartfona, zachowując przy tym pełną widoczność tego, co dzieje się na ekranie.

 class="wp-image-1498142"

Szybki rzut oka i już wiemy, czy przykładowo na następnym skrzyżowaniu mamy skręcić w prawo, czy też jechać prosto. Przy okazji, chociażby podczas przejazdu przez las, nie musimy się obawiać, że uszkodzimy zamontowany na kierownicy smartfon np. o wystające gałęzie - tutaj jest on dodatkowo chroniony przez swoją lokalizację na ramie rowerowej.

Gdyby tego było mało, samo etui zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę - nie tylko przed błotem i pyłem, ale i przed wodą, co przyda się, jeśli nasz smartfon nie jest wodoodporny.

 class="wp-image-1498151"
REKLAMA

Ile dodatkowych zapasów możemy ze sobą zabrać? To zależy tylko od nas.

Sakwa Wildman dostępna jest bowiem w kilku wersjach rozmiarowych, z czego najczęściej wybierana przez klientów jest odmiana XXL o pojemności 1 l, przeceniona za 109 zł na 79 zł. Dostępne są także odmiany L (64,90 zł), XL (89 zł) i M, które różnią się w dużej mierze kształtem i sposobem montażu na rowerowej ramie.

W gamie znajdziemy też sakwy na ramę w wersji bez uchwytu na smartfona, sam uchwyt na smartfona wraz z etui ochronnym, montowany na kierownicę, a także sakwę montowaną pod górną rurą oraz pod siodełkiem.

Niezależnie od tego, którą z nich wybierzemy, możemy jechać spokojnie nawet w ulewnym deszczu - wszystkie są bowiem wodoodporne.

WildMan HardPouch XXL kupisz w Sklepie Spider’s Web i w dniach 10-12 grudnia skorzystasz z darmowej dostawy. Inne sakwy marki WildMan znajdziesz tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA