Sprzęt  /  News

realme 7 w Plusie - pierwszy w Polsce smartfon z 5G w cenie poniżej 1000 zł

Picture of the author

Sieć Plus nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o dobre oferty dla swoich klientów. Operator pochwalił się, że od 26 grudnia w jego ofercie pojawi się smartfon realme 7 5G - najtańszy i jedyny na rynku smartfon z 5G w cenie poniżej 1000 zł.

Z sieci 5G Plusa (2600 MHz TDD) może korzystać w Polsce już ponad 5 mln osób w ponad 100 miejscowościach. Zasięg ten jest systematycznie poszerzany, nic więc dziwnego, że operator poszerza również swoją ofertę, jeśli chodzi o urządzenia obsługujące 5G.

realme 7 5G w Polsce

Telefon jak na razie dostępny jest tylko i wyłącznie w sieci Plus, w cenie 999 zł, która może być rozłożona na raty. Przykładowo: realme 7 5G możecie wziąć za 1 zł na start, po czym spłacić go w 36 ratach po 27,72 zł miesięcznie. Całkiem nieźle.

Jeśli chodzi o specyfikację, to najważniejszym jej punktem jest oczywiście obsługa sieci 5G, którą umożliwia procesor MTK Dimensity 800U 5G. Oprócz tego warto wspomnieć również o 6,5-calowym wyświetlaczu z częstotliwością odświeżania 120 Hz, 6 GB RAM, akumulatorze o pojemności 5000 mAh (obsługuje funkcję szybkiego ładowania 30 W) i 128 GB pamięci wewnętrznej (+karta pamięci 256 GB). Osobiście jestem również ciekawy, jak smartfon ten radzi sobie z robieniem zdjęć. Na papierze aparat główny (48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix) jak i przednia kamera (16 Mpix) prezentują się bardzo dobrze. W dzisiejszych czasach rozdzielczość to jednak nie wszystko. Ale o aparatach napiszemy więcej dopiero po przetestowaniu tego modelu.

Smartfon na pewno docenią osoby, które chciałyby korzystać z najszybszego standardu komunikacji (5G), nie wydając na to fortuny, jaką trzeba wyłożyć na zakup jakiegoś flagowca.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst