REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Postaw smartfon na biurku. Podstawka Tech-Protect udźwignie nawet tablet

Jeżeli szukasz wygodnej i eleganckiej biurkowej podstawki na smartfon, nie musisz szukać dalej. Tech-Protect Z4A to przemyślany, dobry jakościowo i uniwersalny stojak pod smartfony.

30.12.2020
12:58
Postaw smartfon na biurku. Podstawka Tech-Protect udźwignie nawet tablet
REKLAMA

Twój smartfon ginie pod dokumentami na biurku? Zdarza ci się podczas pracy korzystać równolegle z tabletu, który pełni rolę drugiego ekranu? A może chcesz stworzyć minimalistyczne biurko, na którym każdy sprzęt ma swoje własne, przemyślane miejsce? Jeżeli na któregokolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to podstawka Tech-Protect Z4A jest sprzętem stworzonym dla ciebie.

REKLAMA

Tech-Protect Z4A to funkcjonalna podstawka, która sprawdzi się zarówno jako uchwyt do smartfonów, jak i mniejszych tabletów o przekątnej do 8 cali.

 class="wp-image-1488863"

Stojak jest solidnie wykonany, bowiem mamy do czynienia ze stopem metali. Dolna część jest pokryta tworzywem antypoślizgowym, więc konstrukcja stoi na biurku pewnie. Podobne tworzywo znalazło się też na ramionach uchwytu, które bezpośrednio stykają się ze smartfonem lub tabletem. Dzięki temu smartfon i tablet nie będzie się wyślizgiwać, a dodatkowo nie będą narażone na zarysowania ramek. W uchwycie zmieszczą się też smartfony z założonym etui ochronnym.

 class="wp-image-1488866"

Stojak Tech-Protect Z4A wyróżnia się stylem.

Podstawka Tech-Protect nawiązuje stylistyką do produktów Apple i świetnie będzie się komponowała na biurku zwłaszcza obok iMaca, bowiem oba produkty mają podobne wzornictwo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by używać stojaka ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w system Android.

REKLAMA
 class="wp-image-1488869"

W podstawce znalazł się otwór, przez który można przełożyć przewód do ładowania smartfona, a dodatkowo kąt nachylenia gadżetu można regulować.

Podstawka pozwala mieć smartfon w zasięgu wzroku, dzięki czemu nie ominą nas powiadomienia. Dodatkowo, jeśli korzystasz z biometrycznych zabezpieczeń bazujących na skanowaniu twarzy (np. Face ID w iPhone'ach), kąt podstawki można dobrać w taki sposób, by rzut oka na smartfon ujawniał treść powiadomień. Kiedy smartfon leży płasko na biurku, taki rzut oka najczęściej się nie sprawdza.

Stojak Tech-Protect Z4A kupisz w Sklepie Spider's Web w cenie 24,90 zł. Podstawka jest dostępna w kolorze czarnym, srebrnym oraz różowego złota.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA