REKLAMA

Promocja świąteczna sieci Plus - drugi smartfon za złotówkę

Zielony operator poinformował o swojej świątecznej propozycji dla klientów poszukujących więcej niż jednego telefonu. Teraz drugi smartfon można dobrać do abonamentu za złotówkę.

10.12.2020 10.55
plus promocja drugi smartfon za zlotowke
REKLAMA

Klienci sieci Plus, którzy zdecydują się w okresie świątecznym na abonament z telefonem Samsung Galaxy A71, mogą liczyć na bonus od operatora w postaci drugiego telefonu tej marki za symboliczną złotówkę. To świetna oferta dla osób, które potrzebują nowy telefon dla siebie, a jednocześnie przydałby im się drugi na świąteczny prezent dla bliskiej im osoby.

REKLAMA

Plus dorzuca w zestawie ze smartfonem Galaxy A71 za złotówkę telefon Galaxy A21s.

Drugi z telefonów to co prawda podstawowy model z oferty koreańskiego Samsunga, ale będzie wystarczający dla tych mniej wymagających użytkowników. Za zestaw składający się z Galaxy A71 i Galaxy A21s płaci się przy tym 2 zł na start oraz np. 56 zł miesięcznie przez 3 lata od podpisania umowy.

plus promocja drugi smartfon za 1 zl class="wp-image-1525991"

Co istotne, zakupu można dokonać zarówno w ofercie abonamentowej, jak i poza nią w systemie ratalnym 0 proc. Oprócz tego klienci, którzy zdecydują się na zakup ogromnego, bo aż 6,7-calowego smartfona Galaxy A71 w ramach świątecznej promocji mogą liczyć na zwrot gotówki w wysokości 200 zł.

Plus nie zapomniał oczywiście o osobach, które nie potrzebują drugiego telefonu.

REKLAMA

Jeśli ktoś nie potrzebuje drugiego telefonu, to powinien przyjrzeć się ofercie na smartfon Huawei P40 wyposażony w moduł 5G. Na start za urządzenie płaci się 200 zł, a do tego dochodzi 36 rat po 78 zł miesięcznie, ale w ramach świątecznej promocji klienci mogą liczyć na bonus.

Za dodatkową symboliczną złotówkę można dobrać w Plusie do zestawu z telefonem Huawei P40 bezprzewodowe słuchawki od Huawei, czyli FreeBuds Pro, które wyceniane są na 699 zł. Operator podkreśla przy tym, że w ramach tej taryfy ma się dostęp do sieci 5. generacji na cały czas trwania umowy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA