Operatorzy  /  News

Promocja świąteczna sieci Plus - drugi smartfon za złotówkę

Picture of the author

Zielony operator poinformował o swojej świątecznej propozycji dla klientów poszukujących więcej niż jednego telefonu. Teraz drugi smartfon można dobrać do abonamentu za złotówkę.

Klienci sieci Plus, którzy zdecydują się w okresie świątecznym na abonament z telefonem Samsung Galaxy A71, mogą liczyć na bonus od operatora w postaci drugiego telefonu tej marki za symboliczną złotówkę. To świetna oferta dla osób, które potrzebują nowy telefon dla siebie, a jednocześnie przydałby im się drugi na świąteczny prezent dla bliskiej im osoby.

Plus dorzuca w zestawie ze smartfonem Galaxy A71 za złotówkę telefon Galaxy A21s.

Drugi z telefonów to co prawda podstawowy model z oferty koreańskiego Samsunga, ale będzie wystarczający dla tych mniej wymagających użytkowników. Za zestaw składający się z Galaxy A71 i Galaxy A21s płaci się przy tym 2 zł na start oraz np. 56 zł miesięcznie przez 3 lata od podpisania umowy.

Co istotne, zakupu można dokonać zarówno w ofercie abonamentowej, jak i poza nią w systemie ratalnym 0 proc. Oprócz tego klienci, którzy zdecydują się na zakup ogromnego, bo aż 6,7-calowego smartfona Galaxy A71 w ramach świątecznej promocji mogą liczyć na zwrot gotówki w wysokości 200 zł.

Plus nie zapomniał oczywiście o osobach, które nie potrzebują drugiego telefonu.

Jeśli ktoś nie potrzebuje drugiego telefonu, to powinien przyjrzeć się ofercie na smartfon Huawei P40 wyposażony w moduł 5G. Na start za urządzenie płaci się 200 zł, a do tego dochodzi 36 rat po 78 zł miesięcznie, ale w ramach świątecznej promocji klienci mogą liczyć na bonus.

Za dodatkową symboliczną złotówkę można dobrać w Plusie do zestawu z telefonem Huawei P40 bezprzewodowe słuchawki od Huawei, czyli FreeBuds Pro, które wyceniane są na 699 zł. Operator podkreśla przy tym, że w ramach tej taryfy ma się dostęp do sieci 5. generacji na cały czas trwania umowy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst