1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Konsolidacja kredytów nigdy nie była tak prosta. „Klik gotówka” w Banku Pekao daje teraz większe możliwości

Lokowanie produktu

Bank Pekao wprowadził możliwość możliwość spłaty kredytów posiadanych w innych bankach w ramach „Klik gotówki”. Cały proces odbywa się online bez konieczności wychodzenia z domu.

28.12.2020
15:27
bank-pekao-3

Bardzo często posiadamy kredyty w różnych instytucjach. Za zakupy ratalne płacimy w jednym banku, kredyt gotówkowy spłacamy w drugim. Zdarza się, że można się zagubić, gdy takich zobowiązań mamy więcej. Każde jest w innym banku, a comiesięczna płatność rat ma inny termin. Jest sposób, by ten proces ułatwić.

Pożyczka „Klik gotówka” w Banku Pekao pozwala spłacić kredyty posiadane w  innych bankach

Jak skorzystać z „Klik gotówki”? Wystarczy kilka kliknięć, by na stronie Pekao24 lub w aplikacji PeoPay dostępnej w telefonie wziąć pożyczkę na dowolny cel  i dodatkowo spłacić  zobowiązania z innych banków.

Proces konsolidacji, czyli przenoszenia kredytów z innych banków następuje podczas składania wniosku o pożyczkę.

Wygląda to tak, że wybieramy kwotę, którą chcielibyśmy pożyczyć i - jeżeli decyzja kredytowa zostanie rozpatrzona pozytywnie – możemy otrzymać dodatkowo propozycję  spłaty zobowiązań z innych banków. Co istotne, Pekao nie wymaga  dostarczenia  w tym procesie dokumentów związanych z uzyskiwanych dochodem czy  kredytami w innych instytucjach.

Klient może pożyczyć maksymalnie 120 000 zł. W tej  kwocieznajduje się oczywiście część do spłaty w innych bankach. Spłata pożyczek z innych banków następuje automatycznie na rachunek do spłaty wskazany przez klienta po akceptacji umowy w aplikacji PeoPay lub serwisie Pekao24.

„Klik gotówka” jest pierwszym tego typu produktem finansowym dostępnym na rynku. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Skorzystało już z niej kilka tysięcy klientów Pekao.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 13,42%.

Tekst powstał we współpracy z Bankiem Pekao. 

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze