Gry  / News

Można zamawiać Xboksa Series X z Cyberpunkiem 2077. Wyjdzie taniej niż kupowanie gry osobno

Picture of the author

Jeśli zamierzasz ograć Cyberpunka 2077 na konsoli Xbox Series X, nie znajdziesz lepszej propozycji niż nowy pakiet Microsoftu. Xboksa kupisz teraz w zestawie z grą.

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat, a jego premiera odbędzie się tuż po debiucie konsol nowej generacji. Bardzo wielu graczy kupuje teraz nowe konsole właśnie z myślą o Cyberpunku.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, na pewno spodoba ci się nowy zestaw, jaki przygotował Microsoft.

Xbox Series X kupisz w oficjalnym zestawie z gra Cyberpunk 2077.

Xbox Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077 można już zamawiać w polskich sklepach. Póki co trwa przedsprzedaż, a konsola wraz z pudełkową grą trafi do klientów w dniu premiery Cyberpunka 2077, czyli 10 grudnia.

Cena zestawu jest bardzo atrakcyjna, bowiem wynosi 2399 zł. Gdybyśmy chcieli kupić konsolę i grę osobno, zapłacilibyśmy 2518 zł.

Klienci, którzy nie wgryźli się w temat konsol, będą mieli twardy orzech do zgryzienia.

Choć zestaw dotyczy Xboksa Series X, a więc najnowszej wersji konsoli Microsoftu, to pudełko z Cyberpunkiem 2077 ma oznaczenia Xbox One. Gra jest bowiem kompatybilna zarówno z nową, jak i poprzednią generacją konsol.

Cyberpunk 2077 działa w ramach Smart Delivery, dzięki czemu automatycznie zapewnia dostęp do najlepszej wersji gry na danej platformie. Sytuacja z Cyberpunk 2077 jest jednak dodatkowo skomplikowana, bowiem tytuł będzie można już w dniu premiery odpalić na Xboksie Series X, ale łatka poprawiająca jakość grafiki względem Xboksa One X pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Tym samym w dniu premiery Cyberpunk 2077 będzie wyglądał właściwie identycznie na konsolach Xbox Series X i Xbox One X. Warto o tym pamiętać. Łatka poprawiająca grafikę będzie oczywiście darmowa.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst