REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Można zamawiać Xboksa Series X z Cyberpunkiem 2077. Wyjdzie taniej niż kupowanie gry osobno

Jeśli zamierzasz ograć Cyberpunka 2077 na konsoli Xbox Series X, nie znajdziesz lepszej propozycji niż nowy pakiet Microsoftu. Xboksa kupisz teraz w zestawie z grą.

19.11.2020
13:47
Xbox Series X możesz już zamówić w zestawie z Cyberpunk 2077
REKLAMA

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat, a jego premiera odbędzie się tuż po debiucie konsol nowej generacji. Bardzo wielu graczy kupuje teraz nowe konsole właśnie z myślą o Cyberpunku.

REKLAMA

Jeśli jesteś jedną z takich osób, na pewno spodoba ci się nowy zestaw, jaki przygotował Microsoft.

Xbox Series X kupisz w oficjalnym zestawie z gra Cyberpunk 2077.

 class="wp-image-1502420"

Xbox Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077 można już zamawiać w polskich sklepach. Póki co trwa przedsprzedaż, a konsola wraz z pudełkową grą trafi do klientów w dniu premiery Cyberpunka 2077, czyli 10 grudnia.

Cena zestawu jest bardzo atrakcyjna, bowiem wynosi 2399 zł. Gdybyśmy chcieli kupić konsolę i grę osobno, zapłacilibyśmy 2518 zł.

Klienci, którzy nie wgryźli się w temat konsol, będą mieli twardy orzech do zgryzienia.

 class="wp-image-1502423"

Choć zestaw dotyczy Xboksa Series X, a więc najnowszej wersji konsoli Microsoftu, to pudełko z Cyberpunkiem 2077 ma oznaczenia Xbox One. Gra jest bowiem kompatybilna zarówno z nową, jak i poprzednią generacją konsol.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 działa w ramach Smart Delivery, dzięki czemu automatycznie zapewnia dostęp do najlepszej wersji gry na danej platformie. Sytuacja z Cyberpunk 2077 jest jednak dodatkowo skomplikowana, bowiem tytuł będzie można już w dniu premiery odpalić na Xboksie Series X, ale łatka poprawiająca jakość grafiki względem Xboksa One X pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Tym samym w dniu premiery Cyberpunk 2077 będzie wyglądał właściwie identycznie na konsolach Xbox Series X i Xbox One X. Warto o tym pamiętać. Łatka poprawiająca grafikę będzie oczywiście darmowa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA