REKLAMA

Jest prosty, tani i przyzwoicie wyposażony. Xiaomi Mi 10T Lite trafi do Polski 9 listopada

Mi 10T Lite dostępny będzie w dwóch wersjach. Tańsza wyposażona będzie w 6 GB RAM i 64 GB pamięci. Ta droższa w 128 GB pamięci. Obie dostępne będą w szerokiej, ogólnopolskiej oficjalnej dystrybucji.

03.11.2020 14.40
mi 10t lite polska ceny
REKLAMA

Już 9 listopada w polskich sklepach pojawi się ciekawy Mi 10T Lite. Za wersję z 64 GB pamięci zapłacimy 1,5 tys. zł, zaś za 128-gigabajtow 1,6 tys. Telefon dostępny będzie w salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl, w sieciach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, X-kom oraz  u operatorów sieci komórkowych.

REKLAMA

Dla zdecydowanych już dziś na ten model obowiązywać będzie dodatkowa promocja. 5 listopada na mi-home.pl i w salonach Mi Store nabyć będzie można 64-giabajtową wersję Mi 10T Lite w cenie 1,2 tys zł.

O co tyle zamieszania? Xiaomi Mi 10T Lite to prosty, tani i przyzwoicie wyposażony telefon.

Xiaomi przygotowało dla swoich klientów niespodziankę. Kilka dni przed wprowadzeniem smartfonu do regularnej sprzedaży będzie go można kupić w cenie 1199 zł za wariant 6GB+64GB. Flash Sale odbędzie się 5 listopada. Oferta będzie dostępna na mi-home.pl oraz w salonach Mi Store.

Mi 10T Lite został wyposażony w aparat z czterema obiektywami – główny 64-megapikselowy, szerokokątny 8-megapikselowy, makro dwumegapikselowy oraz czujnik głębi również dwumegapikselowy. Jego funkcje są rozszerzone programowo w systemowej aplikacji, w której możemy ustawić chociażby sześć trybów długiej ekspozycji czy funkcję Dual Video. Z przodu został umieszczony aparat o rozdzielczości 16 Mpix.

REKLAMA

Mi 10T Lite, mimo bardzo niskiej ceny, jest wyposażony w wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120Hz, który automatycznie dostosowuje częstotliwość do wyświetlanych treści. Za wydajność telefonu odpowiada procesor Snapdragon 750G z modemem 5G. Wyposażenie uzupełnia akumulator o pojemności 4820 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33 W i stosowną ładowarką w zestawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA