REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dzień Singla 2020: aktualna lista najciekawszych promocji

Jak co roku, 11 listopada świętujemy chiński Dzień Singla. To czas, w którym azjatyckie sklepy organizują bardzo atrakcyjne promocje – w tym AliExpress. Nie brakuje jednak również okazji z Polski.

11.11.2020
9:05
dzień singla 2020
REKLAMA

Dzień Singla właśnie się rozpoczyna, a chińskie sklepy już zapowiadają przewidziane na to święto zakupy. Dlatego warto śledzić Aliexpress oraz inne sprawdzone chińskie sklepy. Należą do nich między innymi Gearbest, Banggood oraz Joybuy.

REKLAMA

Jednak nim zrobicie zakupy - bardzo dokładnie sprawdźcie ceny. Chińczycy często zawyżają je przed Dniem Singla, aby następnie zrobić wirtualną promocję i nabić klientów w butelkę. By tego uniknąć, warto skorzystać z serwisu AliPrice.com, który pokazuje historyczne ceny produktów w postaci wykresu. Dzięki temu łatwo sprawdzicie, czy cena danej rzeczy została wywindowana przez sprzedawcę, czy może macie do czynienia z prawdziwą okazją.

Dobrym punktem odniesienia będą promocje z zeszłych lat. Czego możemy się spodziewać? Zachęcam do odwiedzenia zeszłorocznego materiału Dzień Singla na AliExpress: TOP 10 promocji.

Dzień Singla 2020 – promocje, okazje i rabaty

Należy również pamiętać o bardzo długim czasie transportu przesyłek z Chin. W zeszłym roku zdecydowana większość przedmiotów kupionych przez koleżanki i kolegów z okazji Dnia Singla dotarła dopiero w… styczniu. Zdarzało się też, że ostatnia paczka z listopadowymi zakupami zawitała w mieszkaniu znajomego na początku maja. Radzę nie nastawiać się na robienie gwiazdkowych prezentów w chińskich sklepach.

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na Dzień Singla. W komentarzach już teraz możecie wrzucać swoje promocje. Będziemy je na bieżąco dodawać do livebloga a przede wszystkim zamieszczać w nim okazje, które sami upolujemy. Wyszukiwarka internetowa, porównywarka cenowa i karta płatnicza w dłoń. Zaczynamy zakupy! A w ramach przerwy, zachęcam do lektury krótkiej historii tego chińskiego święta.

Dzień Singla 2020 Liveblog (jeśli nie widzisz wpisów, odśwież stronę)

REKLAMA

Jeśli nie widzisz powyżej wpisów, odśwież stronę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA