1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ciastko z Makłowiczem czy mecz z Polem – x-kom pomaga potrzebującym, a ty zyskujesz spotkanie z idolem

Lokowanie produktu

18 lat minęło jak jeden dzień. x-kom wkracza w pełnoletniość z klasą – organizuje akcje charytatywne, w których możemy pomóc potrzebującym i wylicytować dzień z Liptopnem, Blackwhitem czy Kingą Kujawską.

16.10.2020
14:01
Ciastko z Makłowiczem czy mecz z Polem – x-kom pomaga potrzebującym, a ty zyskujesz spotkanie z idolem

x-komu przedstawiać czytelnikom Spider’s Weba nie trzeba. Podobnie jak influencerów, z którymi sklep współpracuje w ramach świętowania swoich 18. urodzin. Jeden z liderów polskiego e-commerce przygotował ciekawą listę aktywności, które pomogą nam w czynieniu dobra. Środki zebrane w ramach licytacji na Allegro zostaną bowiem przekazane fundacji Rak'n'Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Prezenterka i ambasadorka ESL Polska i x-komu to persona znana fanom technologii, a ostatnio również muzyki - Kinga jest jedną z prowadzących obecną odsłonę Voice of Poland. Wylicytować można 90 minut w jej towarzystwie w warszawskiej Strefie Gracza w Reducie. Chętni mogą się przekonać czy pokonają streamerkę na jej ziemi.

Pierwszy kucharz Rzeczpospolitej ostatnio z powodzeniem przeniósł się na YouTube’a. Na Allegro wylicytować można kawę i ciasto w jego towarzystwie, a także wysłuchanie hejnału z Wieży Mariackiej. Krytyk kulinarny z pewnością sypnie niejedną ciekawostką z rękawa i podzieli się deserowymi trickami.

Obejrzenie meczu z jednym z najbardziej znanych komentatorów sportowych może być nie lada gratką dla fanów futbolu. Dziennikarz nie tylko objaśni piłkarskie taktyki, ale i umili swoim towarzystwem cały dzień.

Dzień na planie filmowym z Blackwhitem lub Liptonem

Chcecie zobaczyć, jak wygląda backstage produkcji wideo albo pogadać ze swoim ulubionym tech-jutuberem?  Ba, jeśli wylicytujecie spotkanie z Blackwhitem lub Liptonem, to możecie nawet trafić przed kamerę na ich kanał. Wszystko zależy od waszej odwagi i… parcia na szkło. Tech-wiedzę w pigułce dostaniecie w pakiecie.

To jeszcze nie wszystko. Wylicytować można naukę pracy z kamerą na indywidualnych warsztatach czy ciekawe gadżety:

Licytacja będzie również okazją do uzupełnienia „technologicznego garażu” o projektor Xiaomi Mijia 4K Ultra HD, a także grę FIFA 21 na wybranej platformie.

Radzę się pospieszyć:

Aukcje z Kingą, Liptonem i FIFA 21 kończą się 17 października o 15:30.

Pozostałe trwają do czwartku.

Jak do tej pory na czele dumnie kroczy właśnie Kinga Kujawska. Jej licytacja przekroczyła już granicę 6 tys. zł!

Aktualizacja: wylicytować możesz koszulkę x-kom AGO lub Rakowa.

6,5 tys. zł - na tyle licytujący wycenili spotkanie z Kingą Kujawską. Zakończyła się też licytacja wizyty na planie filmowym Liptona i gry FIFA21. x-kom nie zwalnia jednak tempa. Na Allegro pojawiły się aukcje koszulek Rakowa i x-kom AGO, a także książki Nienasycony z autografem Roberta Lewandowskiego. Wylicytować można również odwiedziny w Gnieździe Orłów.

PS. x-kom organizuje Tydzień peryferiów z promocjami.

Sklep ruszył też z promocyjną ofertą monitorów, drukarek i innych niezbędnych peryferiów komputerowych. Można trafić na rabaty sięgające 42 proc.

*Partnerem materiału jest x-kom.

Lokowanie produktu
Najnowsze