Tech  / Lokowanie produktu

Sklep x-kom ma już 18 lat. Pełnoletni solenizant świętuje rabatami do 50 proc, obejmując nimi asortyment od smartfonów po hulajnogi

Picture of the author

To już 18 lat, od kiedy sklep x-kom rozpoczął działalność na polskim rynku. Od tamtego czasu firma zdobyła status lidera, a teraz świętuje swoją oficjalną pełnoletność. Z tej okazji możemy zdobyć masę towarów z rabatem sięgającym nawet 50 proc. ceny.

Sklep x-kom działa na rynku już 18 lat. Zaczął skromnie od stacjonarnej placówki w Częstochowie, gdzie sprzedawano komputery oraz podzespoły. W trzy lata od rozpoczęcia działalności x-kom doczekał się witryny internetowej, która stała się prawdziwym motorem napędowym sklepu. Sprzedawca wykorzystał wiatr wiejący w żagle, dzięki czemu dzisiaj zatrudnia 1700 pracowników na rozmaitych stanowiskach, a także posiada własną sieć nowoczesnych salonów w największych miastach Polski.

Jak każdy 18-latek, jubilat chce świętować swoje urodziny huczną imprezą.

Jak najlepiej celebrować pełnoletność w przypadku sklepu? Oczywiście atrakcyjnymi promocjami dla swoich klientów. W sklepie x-kom pojawiła się szeroka gama wybranych produktów, która została objęta urodzinową promocją. Po wpisaniu specjalnego kodu urodziny klient może liczyć na rabat wynoszący do 50 proc. początkowej ceny. Dzięki urodzinowej promocji bez problemu urwiemy kilkaset złotych z ceny smartfonu lub monitora, a także znacznie ponad tysiąc złotych, jeśli rozglądamy się np. za nowym, wydajnym laptopem.

Oferty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony internautów, o czym świadczą regularnie pojawiające się napisy „wyprzedane“ na stronie poświęconej urodzinowej promocji. Dlatego warto odwiedzać witrynę sklepu x-kom regularnie, sprawdzając nowe produkty dodawane do sekcji z rabatami. Laptopy, smartfony, komputerowe podzespoły, inteligentne zegarki, monitory, drukarki czy telewizory - na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Urodziny sklepu x-kom to nie tylko promocje, ale również konkursy z nagrodami.

Z okazji 18 urodzin wszyscy internauci będą mogli wziąć udział w konkursach organizowanych za pośrednictwem oficjalnych kont sklepu x-kom w mediach społecznościowych. Łączna wartość nagród ma wynosić aż 100 000 zł. Dlatego warto zajrzeć do sklepu na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Do tego firma przygotowała nowy program punktowy, oparty na konkursach i quizach, działający w oficjalnej aplikacji sklepu x-kom na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Jednocześnie solenizant uatrakcyjnia swój program partnerski Sales Master. Od teraz za polecanie wybranych produktów urodzinowych internauci mogą zyskać nawet 18 proc. prowizji od każdej sprzedaży. Wszystko to bez wychodzenia z domu. Szczegóły programu Sales Master znajdziecie wchodząc pod ten bezpieczny odsyłacz.

18-latek z zamiłowaniem do technologii.

Jak na świeżo upieczonego 18-latka sklep x-kom ma na swoim koncie interesujące osiągnięcia. Firma może się pochwalić 40 milionami odsłon witryny miesięcznie, 4 milionami użytkowników oraz okrągłym milionem zadowolonych klientów. O każdego z nich dba 1700 pracowników, z czego część znajduje się w 27 salonach rozlokowanych na terenie całej Polski.

Jak każdy młody dorosły sklep x-kom jest ciekawy świata. Dlatego już w 2019 r. spółka rozpoczęła działalność na sąsiednim rynku niemieckim, a w przyszłości czekają ją kolejne zagraniczne ekspansje. Pozostaje życzyć sto lat i powodzenia.

Sekcja promocji z rabatami do 50 proc. z okazji 18 urodzin sklepu x-kom.

Aktualizacja: Dzisiaj ruszyła kolejna promocja „Tydzień peryferiów”, a w niej szeroka oferta monitorów, drukarek i innych niezbędnych peryferiów komputerowych:

Tydzień peryferiów w sklepie x-kom

Materiał powstał we współpracy z marką x-kom.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst