REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Chmura Oktawave partnerem Google Cloud Platform

Oktawave, największa krajowa chmura obliczeniowa, uzyskała status Google Cloud Partner w obszarach Sell & Service. Jest to kolejny krok polskiego dostawcy usług i produktów chmurowych w realizacji strategii multicloud i dostarczaniu rozwiązań dla biznesu. 

29.09.2020
16:05
Chmura Oktawave partnerem Google Cloud Platform
REKLAMA

Oktawave, jako certyfikowany partner jednej z największych chmur na świecie, może realizować projekty migracyjne wykorzystujące Google Cloud Platform i zapewnia ich późniejsze ich utrzymanie w trybie 24/7/365. Pomaga również w optymalizacji środowisk GCP pod kątem wydajności i efektywności kosztowej. Może również realizować sprzedaż produktów i usług GCP opartych na tej technologii. 

REKLAMA

Dzięki partnerstwu Oktawave wspiera firmy w Polsce w obszarach takich jak budowa rozwiązań do analizy i zarządzania danymi czy transformacja aplikacji biznesowych i operacyjnych.

Umożliwia przez to optymalizację procesów i kosztów oraz przyspieszenie “time to market".

– Partnerstwo z Google otwiera nam drogę do lepszego i szybszego wsparcia organizacji, które korzystają lub planują wykorzystywać usługi Google Cloud Platform, poprzez bezpośredni, partnerski kontakt z dedykowanymi osobami po stronie Google – mówi Maciej Kuźniar, założyciel i COO Oktawave. 

W zespole Oktawave są certyfikowani specjaliści posiadający akredytacje Google na poziomie technicznym oraz biznesowym: Meet Google Cloud Sales Credentials, Professional Cloud Architect i Associate Cloud Engineer. W najbliższym czasie planowany jest dalszy rozwój kompetencji zespołu w tym zakresie.

REKLAMA

* Materiał opublikowany przy współpracy z marką Oktawave.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA