ABFOTO rozdaje vouchery za zakup laptopów i smartfonów. Rusza promocja Kasa na przyszłe zakupy

Lokowanie produktu

Sklep ABFOTO przygotował kolejną promocję dla klientów, którzy w najbliższym czasie planują zakup smartfonu lub laptopa.

24.09.2020 06.50
ABFOTO rozdaje vouchery za zakup laptopów i smartfonów. Rusza promocja Kasa na przyszłe zakupy

W sklepie ABFOTO właśnie rozpoczyna się akcja, w ramach której klienci, otrzymają vouchery za zakupy.

Kasa na przyszłe zakupy w ABFOTO

Jeżeli planujesz zakup laptopa lub smartfona nadarza się ku temu doskonała okazja. Od 24 do 30 września za każde wydane 500 zł w sklepie ABFOTO otrzymamy voucher o wartości 125 zł, co stanowi 25 proc. wartości zakupów. Maksymalna wartość voucherów wynosi 500 zł.

Odbiór bonusa z voucherów będzie możliwy w terminie od 16 do 24 października. Dotyczy to zarówno sklepu internetowego ABFOTO.pl jak i salonów sprzedaży sieci.

Na co mogę wydać środki z vouchera?

Środki, które otrzymamy za zakupy będziemy mogli wydać na akcesoria do smartfonów, aparatów, komputerów czy urządzeń audio.

W ofercie znajdują się takie produkty, jak etui do smartfonów różnych marek, ładowarki, kable, karty pamięci, akumulatory, statywy i wiele innych.

W jaki sposób skorzystać z promocji Kasa na przyszłe zakupy?

Żeby wziąć udział w akcji Kasa na przyszłe zakupy należy kupić wybrany smartfon lub laptop na stronie ABFOTO.pl albo w salonach sprzedaży ABFOTO. Laptopy i smartfony biorące w akcji oznaczone są znaczkiem „Kasa: 125 zł za 500 zł”. Na liście znajdują się komputery takich marek jak HP, Lenovo czy Apple oraz iPhone'y, smartfony Samsunga, Huaweia i Xiaomi.

Za każde wydane 500 zł otrzymamy voucher o wartości 125 zł. Przykładowo przy zakupie Samsunga Galaxy M31s za 1399 zł, otrzyma 2 vouchery o łącznej wartości 250 zł. Jeżeli zdecyduje się na zakup w przedsprzedaży najnowszego Samsunga Galaxy S20 FE 4G za 2899 zł, otrzyma 4 vouchery o łącznej wartości 500 zł.

Vouchery zostaną dostarczone wraz z fakturą lub paragonem.

Między 16 a 24 października będziemy mogli wykorzystać otrzymane wcześniej vouchery. Zapłacimy nimi za całą ofertę akcesoriów sklepu ABFOTO.

Szczegóły i produkty biorące w akcji znajdują się na stronie promocji Kasa za przyszłe zakupy.

Tekst powstał we współpracy z ABFOTO.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze