REKLAMA

Gigabajt roamingu internetu na urlop. Pod warunkiem, że jesteś w T-Mobile i nie opuszczasz UE

Wyjazd na wakacje za granicę może w tym roku nie należeć do najlepszych pomysłów. Jeżeli jednak się odważyliście – T-Mobile ma dla was miłą niespodziankę. Gigabajt roamingu w prezencie, bez żadnych haczyków.

20.08.2020 11.24
t-mobile roaming darmowy
REKLAMA

Bez Internetu jak bez ręki. I nie chodzi tu tylko o nasze uzależnienie od informacji czy mediów społecznościowych – te akurat warto zostawić w metaforycznym domu, udając się na urlop. Ale przecież czasem trzeba zamówić taksówkę, sprawdzić gdzie w okolicy są dobre lody na patyku czy upewnić się czy ta plaża jest na pewno bezpłatna. A roaming do najtańszych nie należy.

REKLAMA

T-Mobile chce więc nam nieco pomóc, przy okazji fundując sobie nieco darmowej reklamy. Operator w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays przygotował darmową paczkę 1 GB do wykorzystania przez 30 dni w krajach Unii Europejskiej. Mogą z niej skorzystać klienci indywidualni, czyli osoby posiadające abonament, użytkownicy ofert Mix oraz na kartę.

Darmowy 1 GB w roamingu Unii Europejskiej w T-Mobile. Jak odebrać nagrodę?

REKLAMA

Bezpłatna paczka 1 GB czeka na użytkowników w aplikacji Mój T-Mobile (Android, iOS, iPadOS) od piątku 21 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia do końca dnia. Aktywacja bonusu jest prosta i nie wymaga dodatkowych formalności – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania tego prezentu. Darmowy gigabajt można aktywować również wysyłając SMS o treści HF na 80800. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się z bezpłatnej paczki 1 GB na terenie strefy roamingowej 1A UE aż przez 30 dni od momentu jej aktywacji. W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA