REKLAMA

Internet światłowodowy w Plusie od poniedziałku będzie tańszy

Plus odświeża swoją ofertę dostępu do Internetu. Od 24 sierpnia obniżone zostają ceny abonamentów usługi Plus Internet Stacjonarny. Wydłużony też zostaje do trzech miesięcy okres bezpłatnego korzystania.

21.08.2020 11.56
Światłowód w Plusie - znamy nowe, niższe ceny
REKLAMA

Plus Internet Stacjonarny to usługa realizowana w sposób… różnoraki. Plus korzysta z tej infrastruktury, którą ma w danym rejonie do wykorzystania. Stosowane są więc światłowód, kablówka i Ethernet. A od 24 sierpnia usługa ta jest dostępna w nowej ofercie.

REKLAMA
 class="wp-image-1334926"

Do wyboru będą trzy prędkości: do 300 Mb/s, do 500 Mb/s oraz do 1 Gb/s w wariantach dla mieszkania, dla domku i dla małej firmy. W związku z tym pojawią się też trzy abonamenty:

  • do 300 Mb/s za 50 zł dla mieszkań, 70 zł dla domków i 40 zł netto dla SOHO,
  • do 500 Mb/s za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO,
  • do 1 Gb/s za 70 zł dla mieszkań, 90 zł dla domków i 60 zł netto dla SOHO.

Klienci mogą oczekiwać dodatkowego rabatu w formie 10 zł dla klientów korzystających z oferty w ramach Programu smartDOM lub smartFIRMA. W cenie abonamentu zawarty jest router do korzystania z Internetu. Możemy też poprosić o dodatkową kartę SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus z pakietem 5 GB za 0 zł. Umowa zawierana jest na dwa lata.

REKLAMA

Plus Internet Stacjonarny taniej od poniedziałku. Na czym to polega?

Usługa Plus Internet Stacjonarny jest udostępniana w oparciu o ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada około 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz ogólnopolską sieć dostępową. Dociera ona obecnie do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju oraz do około 80% największych biurowców. Na koniec czerwca 2020 1,6 mln łączy Grupy Netia pozwalało na świadczenie usług z prędkością 1 Gb/s.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA