Gry  / News

Oglądaj Gamescom 2020 Opening Night na żywo! Ważny pokaz nowych gier wideo startuje o 20:00

Już za chwilę rozpoczyna się Gamescom 2020 Opening Night - jeden z najważniejszych pokazów gier wideo w tym roku. Trwające dwie godziny widowisko możecie zobaczyć na żywo, korzystając z poniższego odtwarzacza.

To będzie jeden z najważniejszych pokazów dla tegorocznej branży gier. Europejskie targi Gamescom z powodu pandemii zamieniły się w prezentację live, podczas której czołowi producenci gier wideo przedstawią nadchodzące tytuły. Swoje pięć minut będzie miało zarówno Sony z produkcjami dla PlayStation 5, jak również Microsoft ze swoimi unikalnymi markami. Posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch również mogą liczyć na atrakcje.

Gamescom 2020 Opening Night rozpoczyna się o 20:00 polskiego czasu.

Właściwa konferencja startuje o 20:00. Pół godziny wcześniej rozpocznie się tzw. pre-show, podczas którego także zobaczymy nowe (ale najprawdopodobniej nie tak głośne i medialne) tytuły. Jedną z gwiazd prezentacji online ma być Ratchet & Clank na PlayStation 5. Tym razem najprawdopodobniej zobaczymy pełen gameplay na silniku nadchodzącej konsoli, bez żadnych cięć i upiększeń.

Podczas Gamescom 2020 Opening Night zobaczymy łącznie prawie 40 gier wideo na rozmaite platformy. Miłego seansu!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst