REKLAMA

Oglądaj Gamescom 2020 Opening Night na żywo! Ważny pokaz nowych gier wideo startuje o 20:00

Już za chwilę rozpoczyna się Gamescom 2020 Opening Night - jeden z najważniejszych pokazów gier wideo w tym roku. Trwające dwie godziny widowisko możecie zobaczyć na żywo, korzystając z poniższego odtwarzacza.

27.08.2020 17.02
Oglądaj Gamescom 2020 Opening Night na żywo!
REKLAMA

To będzie jeden z najważniejszych pokazów dla tegorocznej branży gier. Europejskie targi Gamescom z powodu pandemii zamieniły się w prezentację live, podczas której czołowi producenci gier wideo przedstawią nadchodzące tytuły. Swoje pięć minut będzie miało zarówno Sony z produkcjami dla PlayStation 5, jak również Microsoft ze swoimi unikalnymi markami. Posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch również mogą liczyć na atrakcje.

REKLAMA

Gamescom 2020 Opening Night rozpoczyna się o 20:00 polskiego czasu.

REKLAMA

Właściwa konferencja startuje o 20:00. Pół godziny wcześniej rozpocznie się tzw. pre-show, podczas którego także zobaczymy nowe (ale najprawdopodobniej nie tak głośne i medialne) tytuły. Jedną z gwiazd prezentacji online ma być Ratchet & Clank na PlayStation 5. Tym razem najprawdopodobniej zobaczymy pełen gameplay na silniku nadchodzącej konsoli, bez żadnych cięć i upiększeń.

Podczas Gamescom 2020 Opening Night zobaczymy łącznie prawie 40 gier wideo na rozmaite platformy. Miłego seansu!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA