REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

EA Origin zmienia logo i wygląd aplikacji. Będzie mroczniej

Origin to gamingowa platforma Electronic Arts dla komputerów osobistych stanowiąca alternatywę dla Steama, Epic Games czy uPlay. Niedługo jej aplikacja kliencka zostanie gruntownie odświeżona.

06.08.2020
18:55
electronic arts origin
REKLAMA

Jak informuje Electronic Arts, trwają już zaawansowane prace nad przebudową usługi Origin. Ta ma być bardziej nowoczesna, cokolwiek miałoby to znaczyć. Niedługo jednak się przekonamy – niebawem ruszą publiczne beta-testy nowej aplikacji. Choć początkowo dostęp do niej będą mieli wyłącznie abonenci Origin Access.

REKLAMA

Na szczęście EA pokazało też makietę nowej apki. Nie jest to jej wygląd końcowy i pewne szczegóły mogą ulec zmianie. Widać jednak, że to ewolucja zamiast rewolucji. Wiele pomysłów ze starego interfejsu przeniesiono na nowy, w tym dwa boczne paski funkcyjne.

EA Origin z nowej kolorystyce. Jest jakby mrocznej.

 class="wp-image-1318345"

Projektanci EA zdecydowali się porzucić białoszarą kolorystykę obecnej aplikacji. Zrezygnowano też z wyszukiwarki zagnieżdżonej w lewym pasku narzędziowym. Skondensowano też prezentacje gier i produktów, dzięki czemu ma być czytelniej. Pojawi się też nowa sekcja z listą ostatnich gier, w które graliśmy. Tam też pojawi się informacja, ile czasu spędzaliśmy z danymi grami, a także kolejka pobierania.

REKLAMA
 class="wp-image-1318348"

Zmieni się też logo usługi. Znika sygnet, zmienia się font, kolor… w zasadzie wszystko. A kiedy ta identyfikacja wizualna będzie dostępna dla wszystkich? Jak zapowiada EA, beta-testy ruszą w przeciągu najbliższych tygodni. Nie wiemy jednak ile one potrwają i kiedy nowa wersja aplikacji trafi do wszystkich graczy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA