REKLAMA

EA Origin zmienia logo i wygląd aplikacji. Będzie mroczniej

Origin to gamingowa platforma Electronic Arts dla komputerów osobistych stanowiąca alternatywę dla Steama, Epic Games czy uPlay. Niedługo jej aplikacja kliencka zostanie gruntownie odświeżona.

06.08.2020 16.55
electronic arts origin
REKLAMA

Jak informuje Electronic Arts, trwają już zaawansowane prace nad przebudową usługi Origin. Ta ma być bardziej nowoczesna, cokolwiek miałoby to znaczyć. Niedługo jednak się przekonamy – niebawem ruszą publiczne beta-testy nowej aplikacji. Choć początkowo dostęp do niej będą mieli wyłącznie abonenci Origin Access.

REKLAMA

Na szczęście EA pokazało też makietę nowej apki. Nie jest to jej wygląd końcowy i pewne szczegóły mogą ulec zmianie. Widać jednak, że to ewolucja zamiast rewolucji. Wiele pomysłów ze starego interfejsu przeniesiono na nowy, w tym dwa boczne paski funkcyjne.

EA Origin z nowej kolorystyce. Jest jakby mrocznej.

 class="wp-image-1318345"

Projektanci EA zdecydowali się porzucić białoszarą kolorystykę obecnej aplikacji. Zrezygnowano też z wyszukiwarki zagnieżdżonej w lewym pasku narzędziowym. Skondensowano też prezentacje gier i produktów, dzięki czemu ma być czytelniej. Pojawi się też nowa sekcja z listą ostatnich gier, w które graliśmy. Tam też pojawi się informacja, ile czasu spędzaliśmy z danymi grami, a także kolejka pobierania.

REKLAMA
 class="wp-image-1318348"

Zmieni się też logo usługi. Znika sygnet, zmienia się font, kolor… w zasadzie wszystko. A kiedy ta identyfikacja wizualna będzie dostępna dla wszystkich? Jak zapowiada EA, beta-testy ruszą w przeciągu najbliższych tygodni. Nie wiemy jednak ile one potrwają i kiedy nowa wersja aplikacji trafi do wszystkich graczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA