REKLAMA

Przechodząc Cyberpunk 2077 po raz pierwszy, będę grał jako nomad

CDP RED opublikował kolejny odcinek Night City Wire. Najnowszy epizod został poświęcony m.in. trzem początkowym historiom bohatera gry Cyberpunk 2077, pomiędzy którymi musimy wybrać. Ja już podjąłem decyzję odnośnie pochodzenia mojego awatara.

10.08.2020 16.45
CDP RED pokazuje trzy różne początki w Cyberpunk 2077
REKLAMA

Jako street kid, rozpoczniemy przygodę na ulicach Night City. Będziemy znali kilka właściwych osób, rozumieli miejski żargon i wiedzieli, jakich miejsc unikać. Corpo zaczyna wysoko nad głowami mieszkańców futurystycznego miasta, jako członek jednej z potężnych korporacji. Władza, kontakty, polityka i podchody to nasze naturalne środowisko. Jest jeszcze nomad - mieszkaniec pustkowi otaczających Night City. Samotnik, indywidualista oraz odludek stanowi ciekawą odmianę.

REKLAMA

Przechodząc Cyberpunk 2077 po raz pierwszy, będę grał jako nomad.

REKLAMA

Spodobało mi się, że wybierając ścieżkę nomada zaczynamy w małej społeczności z daleka od miasta. Trudno o lepszy początek. Najpierw zwiedzę tereny wokół aglomeracji, a dopiero później wejdę do tego siedliska grzechu i rozpusty. Oczywiście corpo oraz street kid również mogą wyrwać się z miasta, jeśli mają na to ochotę. Część zadań będziemy realizować poza murami futurystycznej aglomeracji.

Nie wiem na ile pozwoli na to gra, ale chcę wcielić się w bezkompromisowego brutala z potężną giwerą pod ręką. Takiego, który będzie preferował bezpośrednie rozwiązania względem hakowania czy skradania się. Chcę wyrywać stacjonarne działa z ziemi, rozrywać przeciwników na kawałki i wymachiwać kataną z rozgrzanym ostrzem. Bardziej subtelne modele rozgrywki zachowam na kolejne przejścia gry.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA