REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Jeden z największych twórców gier w Polsce przerywa długie milczenie. Nowa gra Flying Wild Hog nie jest zaskoczeniem

Z siedzibami w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie, Flying Wild Hog jest jednym z największych producentów gier wideo w Polsce. Od kilku lat twórcy Hard Reset i Shadow Warriora mają wodę w ustach, nie zdradzając swoich planów. Nareszcie im się ulało.

06.07.2020
18:42
Nowa gra Flying Wild Hog nareszcie zapowiedziana
REKLAMA

Flying Wild Hog to jeden z największych producentów gier wideo działających w naszym kraju. Firma może pochwalić się aż trzema studiami deweloperskimi (Warszawa, Kraków, Rzeszów), a także dwoma uznanymi seriami w portfolio: Hard Reset i Shadow Warrior. Dzikie wieprze współpracują również ze znanym na cały świat wydawcą gier niezależnych - Devolver Digital.

REKLAMA

Ostatnia gra Flying Wild Hog pojawiła się na rynku w 2016 r.

Od premiery Shadow Warriora 2 minęły już cztery lata. Przez ten czas polscy deweloperzy byli bardzo oszczędni w kontaktach z mediami. Wszyscy wiedzieli, że wieprze nad czymś pracują, ale nie wiadomo było, czy chodzi o zupełnie nową grę, a może kontynuację Shadow Warroria. Teraz deweloper do spółki z wydawcą Devolver Digital odsłonił karty i dokonał oficjalnej zapowiedzi:

Nadchodzi Shadow Warrior 3.

Shadow Warrior 3 to kontynuacja przygód Lo Wanga. Gracze tym razem spróbują złapać legendarnego smoka, którego sami omyłkowo wypuścili na wolność z wiecznego więzienia. Pierwszoosobowa strzelanina po raz kolejny sięgnie do azjatyckich mitów i legend, mieszając orient z ołowiem, intensywną akcją oraz efektownymi sekwencjami walk.

Więcej szczegółów na temat Shadow Warrior 3 poznamy już 11 lipca.

REKLAMA

Wtedy też wydawca Devolver Digital będzie organizował internetową prezentację swojego portfolio. Pokaz na platformie Twitch będzie dobrą okazją, aby zaprezentować Shadow Warriora 3 w akcji, przedstawiając fragment rozgrywki. Do tego czasu możemy raczyć się teaser trailerem, wypełnionym humorem charakterystycznym dla całej serii. Lo Wang zdecydowanie nie stracił swojego ciętego języka.

Shadow Warrior 3 nadejdzie dopiero w 2021 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA