REKLAMA

PlayStation 5 postawione obok PS4 Pro. Gigant widoczny z każdej strony dzięki technologii AR

PlayStation 5 bez dwóch zdań będzie wielką konsolą. Jak wielką? Posiadacze smartfonów ze specjalną aplikacją mogą porównać rozmiary obu platform, postawionych obok siebie dzięki technologii AR.

09.07.2020 17.08
PlayStation 5 postawione obok PS4 Pro dzięki AR
REKLAMA

PlayStation 5 to najwyższa (pozycja pionowa) i najdłuższa (pozycja pozioma) konsola, jaka pojawi się na rynku. Platforma Sony będzie się śnić po nocach projektantom stolików RTV, zawłaszczając olbrzymią powierzchnię w pionie lub poziomie. Rendery przedstawiające wygląd konsoli nie oddają jednak tego, jak wiele miejsca będziemy musieli znaleźć w salonie. Tutaj pomocna jest technologia AR, pozwalająca wnieść PS5 do mieszkania jeszcze przed premierą.

REKLAMA

PlayStation 5 w AR zostało postawione obok PlayStation 4 Pro.

REKLAMA

Trójwymiarowy model PS5 jest należy już do biblioteki w aplikacji Particular AR. Za jej pomocą użytkownik Twittera postawił PlayStation 5 na wąskim stoliku, zaraz obok PlayStation 4 Pro. Chociaż Pro jest największą konsolą Sony aktualnej generacji, urządzenie blednie przy imponującej wieży, jaką jest PlayStation 5.

Wirtualne PlayStation 5 uzmysłowiło mi, że mój salon nie jest przygotowany na tę konsolę. Maszynę najprawdopodobniej będę musiał trzymać w pozycji stojącej zaraz obok stolika RTV, bezpośrednio na panelach. Nie będzie to najlepsze rozwiązanie pod słońcem, ale zgaduję, że wielu użytkowników PS5 stanie przed podobnym dylematem i zdecyduje się na podobne tymczasowe rozwiązanie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA