1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Jakie aplikacje warto zabrać na wakacje? Podpowiadamy, co pobrać z Huawei AppGallery

Lokowanie produktu

Przed wyjazdem na wakacje warto odpowiednio przygotować nie tylko siebie, ale również swój telefon. Podpowiadamy, które aplikacje zainstalować na smartfonach Huawei z AppGallery z myślą o urlopie.

06.07.2020
15:38
appgallery

Wybierając się na wczasy zwykle wpierw myślimy o tym, żeby zabrać ze sobą oprócz ubrań parę klapek, kawałek ręcznika oraz kostium kąpielowy i żywimy nadzieję, że będzie on na nas nadal dobrze wyglądał. Przy okazji staramy się nie zapomnieć szczoteczki i pasty do zębów, które zwykle pakuje się przed samym wyjściem.

Mało kto w rozgardiaszu, jaki panuje przed podróżą, myśli o tym, by odpowiednio wyszykować nie tylko siebie, ale również swój telefon — a to błąd. Smartfon jest podczas urlopu jednym z najważniejszych narzędzi. Nic nam jednak po nim, jeśli zabraknie sprawdzonego oprogramowania.

Niektóre aplikacje są niczym parawan i ręcznik plażowy — ułatwiają życie.

Jest wiele programów, których przydatność na co dzień jest w najlepszym razie dyskusjna, a które stają się bezcenne na wakacjach spędzanych daleko od domu. Osoby, które poświęcą czas na zainstalowanie i przetestowanie takiego oprogramowania jeszcze przed wyjazdem, będą sobie same potem dziękować.

Takim aplikacjom warto się przyjrzeć jeszcze przed wyruszeniem w drogę zwłaszcza wtedy, gdy planujemy wczasy poza granicami Polski. W trakcie podróży zagranicznych problemem staje się kosztowny transfer danych w roamingu. Zdarza się też, że nie trafimy na odpowiedni program od razu i trzeba pobrać trzy kolejne.

Testowanie aplikacji w biegu pożera cenne megabajty i jeszcze cennijeszy urlopowy czas.

Na szczęście sezon urlopowy dopiero się zaczyna i wiele osób ma jeszcze sporo czasu na sprawdzenie przydatnych programów na smartfony. W przypadku posiadaczy urządzeń marki Huawei w poszukiwaniu aplikacji na wakacje warto udać się do AppGallery, czyli oficjalnego repozytorium rozwijanego przez tę firmę.

A co warto zainstalować przed udaniem się na urlop? Jakie aplikacje sprawdzą się zarówno podczas zagranicznych wojaży, jak i podczas wyprawy organizowanej lokalnie? Dobrych odpowedzi na to pytanie jest multum, ale na pewno warto przyjrzeć się czterem propozycjom Huawei z kategorii rozrywka i transport:

  • Empik Music — polska (i nie tylko) muzyka nad polskim morzem i podczas zagranicznej podróży;
  • Traficar — wynajmowanie auta od ręki tylko wtedy, kiedy jest potrzebne, a nie na cały pobyt z góry;
  • iTaxi — zamawianie taksówek w wielu miejscowościach nieobsługiwanych przez konkurencyjne usługi;
  • Hop.City — omijanie korków w obcym mieście dzięki sieci skuterom wypożyczanym na krótki czas.

Każdy z tych programów warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą, a głupio byłoby gdzieś utknąć z powodu wyczerpanego pakietu. Wisienką na torcie jest zaś fakt, iż producent przewidział dodatkowe bonusy dla osób, które pobiorą wymienione programy z jego sklepu.

Co można dostać za instalację aplikacji z Huawei AppGallery?

Klienci, którzy zdecydują się na pobranie aplikacji Empik Music, mogą liczyć na okres próbny o długości aż 90 dni. To aż nadto, by z wykonawcami z Polski i ze świata spędzić wiele miłych chwil przez całe wakacje. W przypadku aplikacji transportowych można liczyć na rabaty na promowane przez producenta usługi.

Pobranie aplikacji iTaxi z AppGallery to sposób na to, by zdobyć kod upoważniający do zniżki na przejazd w wysokości do 50 proc. kwoty (ale nie wiecej niz 10 zł). Użytkownicy aplikacji Traficar dostaną z kolei 50 zł na pierwszy przejazd oraz bon na 50 zł do wykorzystania w sklepie Huawei.

Hop.City pozwoli z kolei cieszyć się 20 minutami jazdy za darmo.

Producent podkreśla przy tym, że wspomniane bonusy, których dostępność jest ograniczona, przygotowano zarówno dla klientów, którzy mają smartfony z usługami Google’a, jak i dla tych, którzy korzystają z Huawei Mobile Services. Promocją objęci są posiadacze takich urządzeń jak:

  • smartfony Huawei Mate 30 Pro, Mate Xs oraz Y5p i Y6p;
  • telefony z serii P40: P40, P40 Pro, P40 lite i P40 lite E;
  • tablety Huawei MatePad Pro i MatePad T8.

Aby odebrać bonusy za zainstalowanie aplikacji z Huawei AppGallery, wystarczy udać się do ustawień konta Huawei ID. Nie warto jednak na tym poprzestawać, gdyż AppGallery jest pełne innych programów, które podczas wakacyjnego wyjazdu mogą się okazać nieodzowne.

*Materiał powstał we współpracy z Huawei.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze