1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo w PS Plus na sierpień

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout to gry dostępne od zaraz w sierpniowej ofercie PS Plus dla użytkowników konsol PlayStation 4.

PS Plus sierpień 2020: Call of Duty: MW2 Remastered i Fall Guys

Zbliża się kolejny miesiąc, pojawia się więc kolejna zapowiedź gier PS Plus, które pobierzemy bez dodatkowych opłat. Oferta na sierpień 2020 r. jest całkiem niezła, a do tego zróżnicowana. Dostaniemy bowiem ulepszoną wizualnie kampanię z popularnego Call of Duty: Modern Warfare 2, a także imprezowe Fall Guys: Ultimate Knockout.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout to gry w sierpniowym PS Plus.

Sam tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered w zasadzie wszystko tłumaczy. Otrzymujemy wyłącznie moduł dla jednego gracza, z ulepszoną oprawą wizualną. Bestseller 2009 r. doczekał się grafiki 4K i wsparcia dla technologii HDR. Ulepszono również część tekstur, a także zastosowano nowe technologie oświetleniowe. Nie liczcie jednak na tryby wieloosobowe - te zostały wycięte, aby nie kanibalizować ruchu na serwerach nowszych odsłon CoD-a.

Fall Guys: Ultimate Knockout to z kolei przesympatyczna gra wieloosbowa, w której może wziąć udział do 100 graczy jednocześnie. Rozgrywka budzi uśmiech od ucha do ucha i szczerze polecam zobaczyć poniższą rozgrywkę z tego tytułu. Od razu będziecie chcieli samemu spróbować swoich sił w tym przesympatycznym sieciowym tworze.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zagramy już jutro.

Ulepszona wizualnie kampania fabularna dla Modern Warfare 2 będzie możliwa do pobrania bez dodatkowych opłat już 28 lipca. Z kolei Fall Guys: Ultimate Knockout pojawi się w zakładce PS Plus dla PlayStation 4 dokładnie 4 sierpnia. Jednocześnie Sony informuje, że najbliższy weekend to okres darmowego grania online. Aktywny abonament PS Plus nie będzie wtedy potrzebny żadnemu posiadaczowi konsoli PS4 chcącemu bawić się za pośrednictwem sieci.