REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo w PS Plus na sierpień

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout to gry dostępne od zaraz w sierpniowej ofercie PS Plus dla użytkowników konsol PlayStation 4.

27.07.2020 17.18
PS Plus sierpień 2020: Call of Duty: MW2 Remastered i Fall Guys
REKLAMA

Zbliża się kolejny miesiąc, pojawia się więc kolejna zapowiedź gier PS Plus, które pobierzemy bez dodatkowych opłat. Oferta na sierpień 2020 r. jest całkiem niezła, a do tego zróżnicowana. Dostaniemy bowiem ulepszoną wizualnie kampanię z popularnego Call of Duty: Modern Warfare 2, a także imprezowe Fall Guys: Ultimate Knockout.

REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout to gry w sierpniowym PS Plus.

Sam tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered w zasadzie wszystko tłumaczy. Otrzymujemy wyłącznie moduł dla jednego gracza, z ulepszoną oprawą wizualną. Bestseller 2009 r. doczekał się grafiki 4K i wsparcia dla technologii HDR. Ulepszono również część tekstur, a także zastosowano nowe technologie oświetleniowe. Nie liczcie jednak na tryby wieloosobowe - te zostały wycięte, aby nie kanibalizować ruchu na serwerach nowszych odsłon CoD-a.

Fall Guys: Ultimate Knockout to z kolei przesympatyczna gra wieloosbowa, w której może wziąć udział do 100 graczy jednocześnie. Rozgrywka budzi uśmiech od ucha do ucha i szczerze polecam zobaczyć poniższą rozgrywkę z tego tytułu. Od razu będziecie chcieli samemu spróbować swoich sił w tym przesympatycznym sieciowym tworze.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zagramy już jutro.

REKLAMA

Ulepszona wizualnie kampania fabularna dla Modern Warfare 2 będzie możliwa do pobrania bez dodatkowych opłat już 28 lipca. Z kolei Fall Guys: Ultimate Knockout pojawi się w zakładce PS Plus dla PlayStation 4 dokładnie 4 sierpnia. Jednocześnie Sony informuje, że najbliższy weekend to okres darmowego grania online. Aktywny abonament PS Plus nie będzie wtedy potrzebny żadnemu posiadaczowi konsoli PS4 chcącemu bawić się za pośrednictwem sieci.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA