REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Apple wie najlepiej, jakiego sprzętu ci brakuje. Tu sprawdzisz, co musisz dokupić. Szykuj portfel

Wbudowana w iOS-a i iPadOS-a aplikacja do zakupu produktów Apple’a wzbogaciła się o nową sekcję. Nazywa się ona Dla Ciebie i ma za zadanie pomóc w wyborze kolejnego sprzętu.

30.07.2020
17:47
Apple Store z personalizacją zakupów dzięki nowej funkcji Dla Ciebie
REKLAMA

Nowa sekcja Dla Ciebie, która pojawi się w aplikacji Apple Store po najnowszej aktualizacji, to nic innego jak próba sprzedania nam kolejnego produktu Apple’a. Na nasze szczęście robi to w całkiem umiejętny sposób.

REKLAMA

W sekcji tej znajdziemy wszystkie powiązane z naszym Apple ID urządzenia Apple’a, a sama aplikacja mając te informacje będzie próbowała zaproponować nam kolejny zakup – pasujący do tego, co już posiadamy.

Apple Store Dla Ciebie z rekomendacjami kupna i nie tylko. Aplikacja pomoże też w innych drobiazgach.

Poza rekomendacjami produktów aplikacja będzie też oferować różne porady związane z użytkowaniem tych sprzętów, które już mamy. Pozwala też porównywać różne wersje tego samego modelu urządzenia, a także wyświetlić wszystkie zgodne akcesoria z każdym z naszych urządzeń Apple’a.

REKLAMA

Porównywarka wydaje się szczególnie użyteczna. Gdy, dla przykładu, wejdziemy na stronę produktową iPhone’a, aplikacja wyświetli zestawienie naszego telefonu z nowszymi modelami. Pozwoli też na porównanie dwóch nowszych modeli byśmy lepiej rozumieli za co właściwie dopłacamy i czy to coś jest warte dodatkowej gotówki.

Aktualizacja jest już dostępna za pośrednictwem App Store.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA