REKLAMA

Dzisiaj jest dzień kupowania iPhone’a. Tu kupisz iPhone’y SE, 11 i 11 Pro najtaniej w Polsce

Polski sklep sprzedaje dzisiaj smartfony iPhone SE, iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro najtaniej w Polsce.

24.07.2020 13.15
iphone-se-2020-opinie-czy-warto-apple-8
REKLAMA

Jeśli rozglądasz się za najnowszym modelem iPhone’a, dzisiaj pojawia się bardzo ciekawa okazja. Popularny sklep ABFOTO sprzedaje urządzenia Apple taniej o kilkaset złotych.

REKLAMA

iPhone SE, iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro taniej o kilkaset złotych.

 class="wp-image-1291273"

Ceny modeli w sklepie ABFFOTO prezentują się naprawdę korzystnie. Urządzenia są tańsze o kilkaset złotych względem ofert innych sklepów internetowych, a także względem agregatora Ceneo. Oferta ABFOTO prezentuje się następująco:

  • iPhone SE 2020 64 GB - 1999 zł
  • iPhone 11 64 GB - 3099 zł
  • iPhone 11 Pro 64 GB - 4199 zł
  • iPhone 11 Pro Max 64 GB - 4699 zł

W ofercie sklepu znajdują się smartfony w różnych wersjach kolorystycznych. Najtańszy model SE jest dostępny w bieli, czerwieni oraz czerni. iPhone 11 to obudowy w kolorach bieli, fioletu i czerni. iPhone 11 Pro sprzedawany jest w srebrze, złocie, gwiezdnej szarości i nocnej zieleni, z kolei najdroższy Pro Max jest dostępny wyłącznie w srebrnej obudowie.

Smartfon demo - co to oznacza, gdzie są haczyki?

iPhone'y objęte promocją to urządzenia typu demo, przeznaczone z myślą o sklepowej ekspozycji, które jednak nigdy na tę ekspozycję nie trafiły.

 class="wp-image-1291276"
REKLAMA

Urządzenie w dystrybucji demo jest przeznaczone na witryny sklepowe. Klienci odwiedzający salon mogą z niego korzystać, testując sprzęt przed zakupem własnego pudełka. Z tym, że urządzenia ABFOTO nigdy nie trafiły na ekspozycję. Smartfony są fabrycznie nowe i nieużywane. Niestety, dystrybucja demo różni się od tej dla klientów indywidualnych, stąd niższa cena.

Po pierwsze, w pudełku smartfonu demo nie znajdziemy słuchawek. Po drugie, smartfon ma wgraną specjalną sklepową wersję oprogramowania. Na szczęście każdy posiadacz takiego iPhone’a może wgrać konsumenckie oprogramowanie iOS, korzystając z iTunes. Warto dodać, że ABFOTO udziela 12 miesięcy gwarancji na każdy taki smartfon, tak jak w przypadku klasycznych telefonów komórkowych.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA