Nawet 100 GB internetu miesięcznie i smartfony Samsunga w dobrych cenach. W UPC Polska ruszyło koło promocji

Lokowanie produktu

UPC Polska przygotowało coś specjalnego dla tych, którzy potrzebują więcej. Ruszyło koło promocji.

02.06.2020 08.48
Nawet 100 GB internetu miesięcznie i smartfony Samsunga w dobrych cenach. W UPC Polska ruszyło koło promocji

Zbliża się czas wakacji, a z uwagi na panującą na świecie sytuację epidemiczną, większość z nas zapewne spędzi okres urlopowy na terenie kraju. Oznacza to, że przyda się dobra łączność ze światem, bogaty zapas gigabajtów do wykorzystania, a może także nowy sprzęt, na którym skorzystamy z tych gigabajtów.

UPC Polska startuje ze świetną promocją.

A nawet całą karuzelą promocji. Od 1 do 7 czerwca zarówno obecni, jak i nowi klienci będą mogli skorzystać z promocyjnych ofert abonamentowych, a także wyrwać urządzenia w niższych cenach.

W ramach promocji operator oferuje pakiety Smart, Comfort oraz VIP, w cenach odpowiednio 29,99 zł, 39,99 zł oraz 59,99 zł. Wybrane pakiety dostępne są z rabatami, a jeśli podpiszemy umowę na 24 miesiące, pierwsze 3 miesiące dostajemy za darmo.

Decydując się na pakiet Comfort lub VIP dostajemy też ogromną liczbę gigabajtów do wykorzystania. Na co dzień pakiety i tak są dość zasobne w GB – pakiet Comfort daje 20 GB a pakiet VIP 40 GB miesięcznie.

Korzystając z koła promocji, aż do końca roku będzie można wykorzystać co miesiąc 50 GB danych w pakiecie Comfort i aż 100 GB miesięcznie w pakiecie VIP.

Nawet najbardziej zagorzali miłośnicy mobilnej rozrywki będą mieli problem, by „przegryźć się” przez taką ilość danych w miesiącu. Jeśli więc zdarzyłoby się, że podczas wakacyjnego wypadu pogoda nie dopisze i najlepszą rozrywką będzie pozostanie w pokoju i oglądanie seriali – internetu mobilnego na pewno nie zabraknie.

Oczywiście każdy z pakietów zawiera również nielimitowane rozmowy i SMS-y.

Koło promocji w UPC Polska to też szereg urządzeń w dobrych cenach.

Do promocyjnych pakietów abonamentowych można dobrać także promocyjnie wycenione sprzęty.

Przecenione zostały również produkty dostępne w ofercie operatora, w tym przenośne routery LINKZONE 4G LTE Cat4 Mobile Wi-Fi i LINKZONE 4G LTE Cat7 Mobile Wi-Fi. Z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych wyjazdów z całą rodziną, jeśli będziemy chcieli udostępnić łącze internetowe wszystkim urządzeniom w rodzinie.

Do umowy abonamentowej możemy też dobrać jeden ze smartfonów Samsunga:

  • Galaxy A20e za 699 zł
  • Galaxy A40 za 999 zł
  • Galaxy A51 za 1399 zł

W promocji dostępne są również dwa telewizory Samsunga. 55-calowy UE55TU7172 oraz 43-calowy UE43RU7102KXXH. Urządzenia można nabyć odpowiednio w cenie 2049 zł (250 zł rabatu) oraz 1399 zł (200 zł rabatu).

 class="wp-image-1158535"

Każde z oferowanych w kole promocji urządzeń można kupić albo za gotówkę, albo korzystając z rat 0%.

Liczba urządzeń w ofercie specjalnej jest ograniczona, więc chcąc kupić sprzęt w promocji trzeba się spieszyć.

Promocja obowiązuje do 7 czerwca.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

*Materiał powstał we współpracy z UPC Polska

Lokowanie produktu
Najnowsze