REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Rusza ostatnia runda konkursu Szczęśliwa Ósemka. Wygraj Huawei P40 Pro i bony o wartości 500 zł

Trzeba przyznać, że oferowane nagrody są bardzo atrakcyjne.

24.06.2020
20:31
konkurs-Huawei-Szczesliwa 8 500 zl
REKLAMA

Mowa tu o smartfonie Huawei P40 Pro i o 7 voucherach do wykorzystania w oficjalny sklepie internetowym producenta huawei.pl. Po tej rundzie, Huawei szykuje jeszcze wielki finał, w którym będzie można wygrać nagrody o łącznej wartości 18 tys. zł.

REKLAMA

Jak wziąć udział w konkursie?

Zasady nie są przesadnie skomplikowane. Musimy pobrać i zainstalować na swoim telefonie jedną z promowanych przez Huawei w tym tygodniu aplikacji, znaleźć odpowiedź na pytanie konkursowe i opublikować ją w komentarzu w Społeczności Huawei, z dołączonym zrzutem ekranowym, na którym widać zainstalowaną przez nas aplikację. To właściwie tyle.

Codziennie przez tydzień jury Huawei będzie wybierało jeden najbardziej kreatywny komentarz i nagradzało jego autora wartym 500 zł bonem do wykorzystania w sklepie huawei.pl. Wspominałem jeszcze o smartfonie Huawei P40 Pro, który trafi do autora absolutnie najlepszego komentarza spośród tych nagrodzonych przez jury.

Ostatnia runda konkursu dotyczyć będzie aplikacji z kategorii „Zaplanuj swoją wycieczkę”. Są to: Automapa, eSky, Booking, Trivago, Yanosik, SkyCash, Jakdojade, Naviexpert, Kiwi.com, Hop.City, Blinkee.city, Lufthansa, Ryanair, Finnair, Turkish Airlines, Vueling, Iberia, Eurowings, Omio, KOLEO. Dla przypomnienia: wystarczy zainstalować jedną z wyżej wymienionych apek, wykonać zrzut ekranowy, na którym widać ją uruchomioną na naszym telefonie i opublikować taki zrzut razem z konkursową odpowiedzią na forum Społeczności Huawei. O tutaj.

REKLAMA

Konkursowe pytanie na ten tydzień brzmi: wymień 8 ciekawych miejsc, które można odwiedzić w czasie jednego wyjazdu. Zaproponuj nazwę tej podróży

Niestety będzie to ostatnia runda tej zabawy. Po niej uczestników czeka jeszcze wielki finał, w którym oprócz smartfona P40 Pro będziemy mogli wygrać również słuchawki FreeBuds 3, dwa zegarki Huawei Watch GT2, tablet MatePad Pro oraz laptop Matebook X Pro 2020. Jest zatem o co grać, szczególnie że sama gra nie zajmie wam więcej niż kilka minut. Powodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA