REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Powstaje nowa część Kangurka Kao. Z tej okazji druga gra serii jest dostępna za darmo

Kapitalna polska platformówka Kangurek Kao 2 jest dostępna zupełnie za darmo na Steamie. To nie koniec dobrych wiadomości, bo twórcy zapowiadają nową część serii.

09.06.2020
12:24
Powstaje nowa część Kangurka Kao. Z tej okazji druga gra serii jest darmowa
REKLAMA
REKLAMA

Kangurek Kao to seria gier, które na początku lat 2000. gościły na pecetach (i rzadziej: na konsolach) wielu dzieci i nastolatków. Polska odpowiedź na słynną serię Crash Bandicoot okazała się bardzo grywalna i wciągająca, a sam zagrywałem się w nią całymi miesiącami.

Jeżeli chcesz zafundować sobie nostalgiczną podróż do czasów dzieciństwa, Kangurek Kao 2 jest teraz dostępny za darmo.

W ubiegłym roku Kangurek Kao: Runda 2 trafił na platformę Steam. Początkowo, z okazji dnia dziecka, był dostępny za darmo, ale już dzień później za grę trzeba było zapłacić 1,99 euro, czyli dokładnie 7,19 zł.

Niewiele, ale jeśli czekałeś na powrót okazji, teraz masz okazję ponownie pobrać za darmo Kangurka Kao 2. Na platformie Steam gra będzie udostępniona bezpłatnie do 14 czerwca. Jeżeli do tej daty skorzystasz z promocji, klucz zostanie na stałe przypisany do twojego konta, a więc będziesz mógł grać również po zakończeniu promocji.

Twórcy ogłaszają pracę nad nową częścią Kangurka Kao.

REKLAMA

Tate Multimedia ogłosił na twitterowym profilu Kao The Kangaroo zupełnie nową część serii. Na razie wiemy tylko tyle, że gra powstaje i najpewniej zachowa swój klimat, ponieważ twórcy zapowiadają „świeże platformowe wyzwania”.

Ciekaw jestem, na jakich platformach zadebiutuje nowy tytuł. Życzyłbym sobie, by Kangurek Kao trafił na Switcha, który sprawdza się świetnie w takich grach jak Spyro Reignited Trilogy, czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Szczegóły można śledzić zapisując się do newslettera na stronie nowego projektu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA