1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Oprogramowanie

60 GB na wakacje za 15 zł. Tak wygląda nowa promocja sieci Plus i Plush

Grupa Cyfrowy Polsat rusza z nową wakacyjną promocją. Klienci wybierający oferty prepaid w sieciach Plus i Plush mogą wykupić łącznie 60 GB dodatkowego transferu danych na wakacje za 15 zł.

plus plush 60 gb promocja

Plus i Plush mają dla swoich klientów miłą niespodziankę. Abonenci ofert na kartę będą mogli odebrać przez wakacje łącznie 60 GB transferu danych w ramach trzech pakietów po 20 GB każdy.

60 GB dodatkowego internetu mobilnego w sieciach Plus i Plush

Kolejne pakiety internetowe będą przyznawane automatycznie jeden po drugim co 30 dni, a za wszystkie trzy płaci się jednorazowo tylko 15 zł. Oznacza to, że każdy pakiet o wielkości 20 GB na 30 dni kosztuje jedynie 5 zł.

prepaid plush na karte 60 gb promocja

Opłata za wszystkie trzy pakiety pobierana jest w momencie aktywacji promocji, z której mogą skorzystać wszyscy klienci sieci Plus i Plush opłacający usługi w modelu prepaid. By z niej skorzystać, należy mieć aktywną jedną z poniższych taryf:

  • Plus Elastyczna na Kartę;
  • Prosto na Kartę;
  • Nowy Plush.

Jak skorzystać z promocji 60 GB na wakacje w Plusie i Plushu?

Aby aktywować promocję należy mieć przede wszystkim aktywne konto oraz środki pozwalające na pobranie opłaty w wysokości 15 zł. Aktywacji można dokonać za pomocą kodu USSD: /136/11/*0060#. Inna metoda aktywacji promocji polega na zalogowaniu się na konto abonenta w aplikacji Mobilny Plus Online, gdzie należy odszukać odpowiednią opcję.

prepaid plush na karte 60 gb promocja

Promocja potrwa od 17 czerwca do 30 września 2020 r. Operator zaznacza przy tym, że dodatkowe gigabajty „nie mogą być wykorzystane w roamingu, z wyłączeniem RLAH [roam like at home]”, co jest taryfikowane w zgodzie z zasadami określonymi w regulaminie „Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid”, Więcej informacji można zaś znaleźć na stronach Plusa i Plusha.