REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Większa i dużo jaśniejsza. Poznajcie nową wersję żarówki Hue

Signify zaprezentowało nową wersję żarówki Philips Hue, która ma być jaśniejsza od poprzedniczek. Jest też nieco większa, choć prawdopodobnie nie zmusi nas to do wymiany kloszy w lampach.

16.06.2020
12:04
Większa i dużo jaśniejsza. Poznajcie nową wersję żarówki Hue
REKLAMA

Linia produktowa Philips Hue rozszerza się o kilka nowych produktów. Najważniejszą nowością wydaje się nowa żarówka, która ma być znacznie jaśniejsza od dotychczas oferowanych. Niestety odświeżona została tylko biała wersja, a więc miłośnicy kolorowych światełek muszą na razie obejść się smakiem. Na szczęście zmiana jest istotna.

REKLAMA

Nowa wersja światła Hue swoją jasnością odpowiadać 100-watowej zwyczajnej żarówce, podczas gdy do tej pory stanowiły one ekwiwalent 60-watowych. Podwyższona jasność wiąże się jednak z nieznaczną zmianą rozmiaru – z formatu A19 do A21, a więc będzie nieco grubsza i dłuższa. Osoby używające Hue to lamp z małymi kloszami powinny zwrócić na to uwagę.

najjaśniejsza philips hue class="wp-image-1166848"
Dotychczasowa i jaśniejsza wersja

Nowa wersja białych żarówek Hue może być sterowana zarówno przez mostek Hue, jak i przez Bluetooth. Nie znamy jeszcze ich polskich cen, ale na rynku amerykańskim sprzedawane będą w cenie 20 dol. za sztukę.

Jaśniejsze zarówki Philips Hue to nie koniec nowości.

Uaktualniony zostanie też LED-owy pasek Hue Lightstrip, który w nowej wersji – sprzedawanej pod nazwą Hue Lightstrip Plus – będzie sterowalny nie tylko z poziomu mostka Hue, ale również i za pośrednictwem Bluetootha. Pasek będzie też miał formę modułową, co pozwoli użytkownikowi na regulację jego długości. Jego amerykańska cena to 70 dol.

najjaśniejsza philips hue
REKLAMA

Uaktualnienia doczekała się również lampa Hue Bloom, która teraz ma zapewniać więcej światła. Ta pojawi się w sprzedaży w lipcu. Na rynku amerykańskim przyjdzie za nią zapłacić 70 dol.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA