REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nord to pierwszy telefon OnePlusa z podwójnym aparatem do selfików

OnePlus Nord podobno ma być telefonem z tak zwanej średniej póki cenowej. Jego premiera ma odbyć się na początku przyszłego miesiąca. My dowiadujemy się na jego temat kilku szczegółów.

27.06.2020
9:44
oneplus nord aparat
REKLAMA

Nord, który ma pojawić się w sprzedaży w cenie około 300 dol., będzie pierwszym urządzeniem firmy OnePlus z podwójnym przednim aparatem. Według nieoficjalnych informacji, ów aparat znajdować się będzie w wyświetlaczu, bardzo wyglądem przypominając przedni aparat Huaweia P40. Główny moduł ma wykonywać zdjęcia z 32-megapikselową dokładnością, a wspierać go ma szerokokątny, 8-megapikselowy moduł.

REKLAMA

Podwójny przedni aparat to nadal rzadkość w telefonach. Samsung się wycofał z jego stosowania, choć nadal znajdziemy coś podobnego w Pixelu 3 i w wybranych telefonach Realme. Warto też zwrócić uwagę, że na papierze OnePlus Nord ma lepszy przedni aparat od tego stosowanego w sztandarowej serii OnePlus 8.

OnePlus Nord z podwójnym aparatem do selfików. Wszystko co wiemy na temat nowego telefonu.

REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji, telefon ma być wyposażony w 6,55-calowy, 90-hercowy wyświetlacz AMOLED. Za jego wydajność ma odpowiadać układ Snapdragon 765G z 6 GB RAM i 128 GB pamięci. Główny, tylny aparat ma się składać z trzech modułów, gdzie główny ma pracować w rozdzielczości 64 megapikseli.

Specyfikację uzupełniać ma akumulator o pojemności 4300 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30 W Warp Charce. Cena na rynek amerykański została podobno wyznaczona na 299 dol., choć zanim Nord trafi na tamten kontynent, najpierw ma zadebiutować w sprzedaży w Europie i w Indiach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA