REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nord to pierwszy telefon OnePlusa z podwójnym aparatem do selfików

OnePlus Nord podobno ma być telefonem z tak zwanej średniej póki cenowej. Jego premiera ma odbyć się na początku przyszłego miesiąca. My dowiadujemy się na jego temat kilku szczegółów.

oneplus nord aparat
REKLAMA

Nord, który ma pojawić się w sprzedaży w cenie około 300 dol., będzie pierwszym urządzeniem firmy OnePlus z podwójnym przednim aparatem. Według nieoficjalnych informacji, ów aparat znajdować się będzie w wyświetlaczu, bardzo wyglądem przypominając przedni aparat Huaweia P40. Główny moduł ma wykonywać zdjęcia z 32-megapikselową dokładnością, a wspierać go ma szerokokątny, 8-megapikselowy moduł.

REKLAMA

Podwójny przedni aparat to nadal rzadkość w telefonach. Samsung się wycofał z jego stosowania, choć nadal znajdziemy coś podobnego w Pixelu 3 i w wybranych telefonach Realme. Warto też zwrócić uwagę, że na papierze OnePlus Nord ma lepszy przedni aparat od tego stosowanego w sztandarowej serii OnePlus 8.

OnePlus Nord z podwójnym aparatem do selfików. Wszystko co wiemy na temat nowego telefonu.

REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji, telefon ma być wyposażony w 6,55-calowy, 90-hercowy wyświetlacz AMOLED. Za jego wydajność ma odpowiadać układ Snapdragon 765G z 6 GB RAM i 128 GB pamięci. Główny, tylny aparat ma się składać z trzech modułów, gdzie główny ma pracować w rozdzielczości 64 megapikseli.

Specyfikację uzupełniać ma akumulator o pojemności 4300 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30 W Warp Charce. Cena na rynek amerykański została podobno wyznaczona na 299 dol., choć zanim Nord trafi na tamten kontynent, najpierw ma zadebiutować w sprzedaży w Europie i w Indiach.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA