REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Injustice: Gods Among Us za darmo. Na wszystkie konsole i PC

Rewelacyjna gra walki od twórców Mortal Kombat została przez nich udostępniona za darmo. Promocja na Injustice: Gods Among Us jest ograniczona czasowo, ale za to obejmuje wszystkie platformy, na których się pojawiła.

20.06.2020
16:04
injustice: gods among us za darmo
REKLAMA

Studio NetherRealm znane jest przede wszystkim za sprawą kultowej serii Mortal Kombat. Ma ono jednak rozpoczęty w 2013 r. bardzo udany romans z uniwersum komiksów z DC Universe. To bazująca na wspomnianym Mortalu gra walki Injustice: Gods Among Us, która od teraz aż do 25 czerwca będzie dostępna za darmo. Osoby które w tym czasie pobiorą grę, będą już mogły bawić się w niej dożywotnio, bez dalszych opłat.

REKLAMA

Gra pojawiła się w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xboxa 360, przy czym ta ostatnia wersja jest zgodna również z konsolą Xbox One. W grze możemy walczyć, między innymi, członkami Ligi Sprawiedliwości, a także ich arcywrogami w formie Jokera, Lexa Luthora i wielu innych. Warto zwrócić uwagę, że za darmo rozdawana jest wersja Ultimate gry – a więc ze wszystkimi DLC, w tym ze wszystkimi dodatkowymi postaciami.

Injustice: Gods Among Us za darmo na Steam, PlayStation Network, Xbox Marketplace i Microsoft Store.

REKLAMA

Jedyne co trzeba zrobić, by odebrać darmową grę, to udać się do sklepu jednej z wskazanych wyżej platform i kupić grę za 0 zł – do 25 czerwca przyznawany jest na nią 100-procentowy rabat. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, byśmy ją kupili na wszystkich wyżej wskazanych platformach – nikt tego nie będzie w żaden sposób weryfikował.

Injustice: Gods Among Us oferuje tryby zabawy single player (w tym fabularną kampanię) oraz multiplayer – zarówno online, jak i na dwa gamepady. Fabuła gry skupia się wokół zbuntowanego Supermana, który na skutek traumatycznych przeżyć odłączył się od Ligi Sprawiedliwości i ogłosił się władcą świata.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA