REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nadchodzą promocje z okazji PlayStation Days of Play 2020. Na start PS Plus na rok za 170 zł

Już niedługo ruszą pierwsze zniżki związane z akcją PlayStation Days of Play 2020. Empik zapowiedział właśnie zniżkę na abonament PS Plus.

21.05.2020
11:20
ps plus playstation 4 promocja na abonament ps4
REKLAMA
REKLAMA

Days of Play to akcja promocyjna organizowana cyklicznie przez Sony. Spodziewamy się, że w tym roku z tej okazji twórcy konsol z rodziny PlayStation ponownie przecenią swoje produkty ze wszystkich kategorii, czyli zarówno sprzęt, jak i gry oraz abonamenty, w tym ten dający zniżkę na klapki Kubota.

Empik wychodzi przed szereg i zapowiada PS Plus na rok za 170 zł.

Na oficjalną wiadomość o promocjach z okazji tegorocznej edycji PlayStation Days of Play nadal czekamy, ale jeden ze sprzedawców postanowił na nią nie czekać. Jak podaje serwis Pepper.pl, w ofercie sklepu Empik pojawiła się Super Okazja, w ramach której można wykupić dostęp do abonamentu PlayStation Plus za 170 zł na rok.

Ta promocyjna cena jest bardzo atrakcyjna, bo normalnie za subskrypcję PS Plus na 365 dni trzeba zapłacić w sklepie Empik aż 240 zł, a na tyle samo dostęp do usługi wyceniony jest w sklepie PlayStation Store. Promocyjna oferta pozwala zaoszczędzić 70 zł, czyli 29 proc. ceny.

Promocja na abonament PlayStation Plus zapowiedziana przez Empik ruszy już w najbliższy poniedziałek, czyli 25 maja 2020 r. Do maksymalnie tego dnia spodziewamy się uzyskać informację na temat pozostałych ofert na sprzęt, gry i usługi w PS Store oraz u partnerów w ramach zapowiedzianej na ten dzień akcji promocyjnej.

Playstation-Days-of-Play 2020 promocje class="wp-image-1151260"

Jakich jeszcze promocji możemy spodziewać się z okazji PlayStation Days of Play 2020?

Nasz lokalny oddział Sony nie zdradził jeszcze informacji na temat zniżek, jakie będą obowiązywały na naszym rynku, ale pewny pogląd na to, czego możemy się spodziewać, dali nam Niemcy. To oni zdradzili, że PlayStation Plus będzie można wykupić ze zniżką sięgającą ok. 30 proc.

Do tego doszła lista gier na wyłączność od Sony na PS4, które mają doczekać się przeceny. Znalazły się na niej takie produkcje jak Days Gone, Marvel’s Spider-Man, The Last of Us Remastered, Concrete Genie, Dreams, Predator Hunting Grounds, Nioh 2, Medievil 2019 i Death Stranding.

REKLAMA

Oprócz tego w sprzedaży mają pojawić się zestawy konsol PlayStation 4 Pro z grami Marvel’s Spider-Man, Horizon Zero Dawn i The Last of Us Remastered w promocyjnych cenach. Spodziewamy się też atrakcyjnych ofert na gogle PlayStation VR i akcesoria PSVR. Ze zniżek będzie można zaś skorzystać od 25 maja do 8 czerwca.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA