REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Druga gra w czerwcowym PS Plus to najprawdopodobniej Star Wars: Battlefront II. Ależ dobry miesiąc

Już od kilku dni gracze mogą pobrać Call of Duty: WWII, czyli pierwszy tytuł w czerwcowej ofercie PS Plus. Drugą darmową grą najprawdopodobniej zostanie Star Wars: Battlefront II.

28.05.2020
16:30
Druga gra w czerwcowym PS Plus to Star Wars: Battlefront II
REKLAMA
REKLAMA

Na to, że drugim tytułem oferowanych w ramach abonamentu PS Plus będzie Star Wars: Battlefront II, wskazuje reklama. Materiał wideo opublikowany w mediach społecznościowych został szybko usunięty, ale w sieci nic przecież nie ginie. Raptem 5-sekundowy klip przedstawia fragment z Call of Duty: WWII oraz drugiego Battlefronta.

Star Wars: Battlefront II byłby świetnym nabytkiem w ofercie PS Plus.

Star Wars Battlefront II Felucia class="wp-image-1010261"

Sieciowa strzelanina od DICE nie miała łatwego startu. Wydawca do spółki z producentami otrzymał zasłużoną krytykę za wszycie do tytułu mikro-transakcji. Za ich sprawą gracze zdobywali realną przewagę na polu bitwy, co w przypadku zmagań PvP jest nieuczciwe i poniżej przyjętych standardów. DICE początkowo broniło swojej decyzji, przez co hasło „pride and accomplishment” przeszło do historii branży.

Pod wpływem negatywnej prasy oraz krytyki DICE zmodyfikowało model biznesowy. Do tego Battlefront 2 zaczął dostawać aktualizacje z zawartością, na której naprawdę zależało graczom. Fani otrzymali mapy z okresu wojen klonów, a także ulubionych bohaterów takich jak Obi-Wan Kenobi czy Anakin Skywalker. Dzisiaj aż trudno uwierzyć, że nie było ich w grze od samego początku.

Star Wars: Battlefront II wciąż jest wspierany, z ostatnią wielką aktualizacją wydaną raptem kilka dni temu. Twórcy rozszerzyli grę o nowe tryby, bronie, mapy i bohaterów. Gdyby taki Battlefront zadebiutował na premierę, z miejsca mielibyśmy gigantyczny hit. Co najlepsze, wszystkie nowe elementy pojawiające się w grze trafiły tam w formie darmowej aktualizacji. Oznacza to, że abonenci PS Plusa otrzymają pełną, obfitą, wypchaną po brzegi sieciową strzelaninę. Do tego z rozbudowaną kampanią dla jednego gracza.

Czerwcowy PS Plus naprawdę się udał.

 class="wp-image-722262"
REKLAMA

Jeśli usunięty materiał reklamowy jest autentyczny, posiadacze konsol PlayStation 4 raczej nie mają w tym miesiącu powodów do narzekania. PS Plus na czerwiec to dwie bardzo solidne gry, z modułami dla jednego oraz wielu graczy. Warto zagrać zarówno w drugowojenne Call of Duty: WWII, jak i kosmiczne Star Wars: Battlefront II. Z drugiej strony czuję, że w tym miesiącu spora grupa subskrybentów będzie mogła napisać: kurczę, już w to grałem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA