REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Instalujesz aplikację Plusa, otwierasz ją – i cyk! 10 GB w prezencie, czyli za darmo

Plus uruchamia machinę promocyjną mająca spopularyzować jego aplikację Plus Fun. Jeżeli zainstalujesz i aktywujesz ją do jutra, operator da w prezencie pakiet o rozmiarze 10 GB. Bez haczyków czy niejasnych zobowiązań.

29.05.2020
15:54
plus 10 gb za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy Plusa, którzy do 30 czerwca zarejestrują się w aplikacji Plus Fun, otrzymają jednorazowy pakiet 10 GB. Nie ma przy tym konieczności wyrażania zgody na jakiś spam reklamowy – apkę po odebraniu pakietu można usunąć. Plus jednak twierdzi, że warto dać jej szansę – nie tylko z uwagi na jej funkcje, ale też i na kolejne konkursy, losowania i nagrody.

Promocja dotyczy wszystkich użytkowników sieci Plus – bez rozróżniania ich na abonentów czy użytkowników kart prepaid. Sama aplikacja Plus Fun dostępna jest zarówno w wersji na Androida, jak i na iOS-a.

10 GB za darmo w zamian za Plus Fun. Ale co to właściwie jest za aplikacja?

Użytkownicy aplikacji Plus Fun zyskują dostęp do wielu różnych treści wideo, w tym filmów, seriali, materiałów ze świata sportu, wiadomości z kraju i ze świata a nawet kanały telewizyjnej. Operator informując o promocji zachęca, między innymi, do sprawdzenia świeżo dodanych do niej pozycji, takich jak komedia Narzeczony na niby czy serial dla dzieci Psi patrol. W informacji prasowej wspomniana jest też Ekstremalna wyprawa wyprodukowana przez BBC.

W Plus Fun ma nam również nigdy nie zabraknąć bieżących informacji z kraju i ze świata, porad kulinarnych oraz rozrywki. Ta ostatnia jest rozumiana jako, między innymi, kabarety, rysunki Henryka Sawki, muzykę czy plotki ze świata celebrytów.

REKLAMA

Aplikacja jest darmowa – choć przeznaczona jest wyłącznie dla osób korzystających z sieci Plus. Na razie zapowiada się całkiem fajnie, choć – nie ukrywamy – apetyt rośnie w miarę jedzenia. I liczymy na więcej promocji za jej użytkowanie niż tylko 10 GB w prezencie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA