REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PAKO 2 za darmo na iPhone'a i iPada. To aktualnie trzecie najpopularniejsze wyścigi w App Store

PAKO 2 to lubiana i stosunkowo uznana gra zręcznościowa, polegająca na organizowaniu ucieczek przed policją. Teraz aplikacja kosztująca 8 zł jest do zgarnięcia zupełnie za darmo.

18.05.2020
18:03
Świetne PAKO 2 za darmo na iPhone i iPada
REKLAMA
REKLAMA

Jeden rzut oka na poniższe zrzuty ekranu wystarczy, aby wiedzieć, że PAKO 2 ma niewiele wspólnego z klasycznymi wyścigami. Mówimy o produkcji do bólu zręcznościowej, w której sedno rozgrywki stanowi ucieczka przed policją. Właśnie ten element sprawia, że aplikacja staje się ciekawa, efektowna i warta 8 złotych - na tyle została wyceniona w App Store. Wersja PC ze Steam to już wydatek rzędu 20 zł.

Teraz PAKO 2 na iPhone i iPada pobierzemy za darmo.

 class="wp-image-1149283"

Tytuł został objęty ulubioną promocją nas wszystkich: rabatem wynoszącym 100 proc. początkowej ceny. Aplikację pobierzemy na iPada oraz iPhone’a bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Mowa o wersji pozbawionej reklam oraz mikro-transakcji wewnątrz programu. PAKO 2 to produkt kompletny, od A do Z, do zgarnięcia za 0 złotych i 0 groszy.

Co z wersją na Androida? Ta była darmowa od samego początku. Twórcy PAKO 2 postanowili zarabiać w systemie Google’a na zawartości wewnątrz gry, podczas gdy posiadacze iSprzętów mogą się cieszyć gotowym produktem w zamian za jednorazową płatność, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek wewnętrznych zakupów na smartfonie czy tablecie.

PAKO 2 to idealna produkcja do zabicia kilku minut.

 class="wp-image-1149280"

W parze z prostą, ale elegancką grafiką idzie warta akcja godna hollywoodzkiego filmu. Gracz wciela się w rolę doświadczonego kierowcy, mającego przetransportować bankowych rabusiów w bezpieczne miejsce. Co nie jest proste, gdy masz na ogonie kilkanaście policyjnych samochodów, a nad głową krąży ci kilka śmigłowców. W części z was odżyją ucieczki w stylu pierwszych odsłon GTA.

REKLAMA

Warto dodać, że PAKO 2 to efekty trzech lat dopieszczania tytułu już po jego premierze. Dzięki temu w grze znajduje się m.in. dodatkowa kamera pościgowa, nowe pojazdy oraz nowe mapy. Wszystko to spina wbudowany w aplikację system zapisu do chmury Apple. Dzięki nie mu możemy grać w PAKO 2 naprzemiennie na iPhonie oraz iPadzie, bez obawy o utratę postępów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA