REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange podwoi pakiet internetu po doładowaniu

Dobra wiadomość dla abonentów Orange, który korzystają z ofert na kartę. W usługach rozliczanych w modelu prepaid można otrzymać teraz dwukrotnie większy pakiet internetu mobilnego.

14.05.2020
14:17
orange doladowanie prepaid internet bonus promocja
REKLAMA
REKLAMA

Orange nie zapomina o swoich klientach, którzy preferują usługi przedpłacone nad abonamenty. Ponieważ zaś w dobie pandemii zapotrzebowanie na internet mobilny rośnie, telekom uznał, że da swoim abonentom podwójny pakiet internetu mobilnego.

Bonus za doładowanie w Orange, czyli podwojone gigabajty

To, na jak wiele dodatkowego transferu można liczyć w Orange, zależy od wielkości doładowania. Aby skorzystać z promocji, trzeba zasilić swoje konto abonenckie kwotą wynoszącą co najmniej 5 zł.

Do tej pory za doładowanie 5 zł można było zyskać 2,5 GB transferu na 2 dni. Teraz ta wartość zostaje podwojona, a klienci przez 2 dni od doładowania mogą wykorzystać aż 5 GB internetu mobilnego.

W ramach nowej promocji Orange można zyskać do 100 GB dodatkowego transferu.

W tym celu należy doładować konto kwotą 200 zł lub wyższą. Tak jak wcześniej otrzymuje się wtedy 100 GB na 155 dni, a w ramach nowej promocji liczba gigabajtów jest podwajana do wartości 200 GB. Dostępne są też liczne warianty pośrednie, a więcej informacji na temat promocji można znaleźć w jej regulaminie.

orange doladowanie prepaid na karte class="wp-image-1146895"

Aby skorzystać z promocji, nie trzeba jej ręcznie aktywować, ale doładowania należy dokonać na stronie doladowania.orange.pl lub poprzez aplikację Mój Orange. Przy doładowaniu innymi kanałami dodatkowe gigabajty nie zostaną naliczone. Nowa promocja łączy się przy tym ze standardowym bonusem, który zapewnia 5 GB przy doładowaniu przez internet.

REKLAMA

Aby sprawdzić, ile zostało jeszcze transferu do wykorzystania, należy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta na numer *100 lub wysłać SMS o treści ILE pod numer 411. Warto jednak mieć na względzie to, że cena takiej wiadomości to 20 groszy, więc lepiej jest skorzystać z aplikacji Mój Orange, gdzie ta informacja również jest dostępna.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA