REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Oppo wie, jak zagrać na uczuciach nerda. Oto niesamowita edycja smartfona Oppo Ace2 EVA, inspirowana Neon Genesis Evangelion

Oppo jak mało który producent smartfonów umie w edycje limitowane. Najpierw na rynku pojawił się smartfon inspirowany kultowymi Gundamami. Teraz możemy wspólnie powzdychać do Oppo Ace2 w specjalnej edycji inspirowanej anime Neon Genesis Evangelion.

28.05.2020
18:58
Oto niesamowity Oppo Ace2 EVA, inspirowany Neon Genesis Evangelion
REKLAMA
REKLAMA

Celowo piszę „powzdychać”, bo zapewne nikt z czytających ten tekst nie będzie miał okazji by kupić limitowaną edycję Oppo Ace2. Ta, podobnie jak „zwykła” wersja Oppo Ace2, nie trafi w najbliższej przyszłości do Polski.

A szkoda, bo ten wyposażony w Snapdragona 865 smartfon prezentuje się kapitalnie sam w sobie. W edycji limitowanej sprawia zaś, że serce miłośników mangi i anime staje w ogniu.

Oppo Ace2 EVA to najbardziej nerdowski smartfon, jaki widziałem.

Patrzę na stronę produktu i wideo promujące tę edycję i wciąż natrafiam na nowe detale, na których potencjalny nabywca będzie mógł wieszać oko każdego dnia.

Naturalnie wszystko zaczyna się od kolorystyki wzorowanej na mechu (tytułowej Evie), którego pilotuje główny bohater – Shinji Ikari. U dołu widać też głowę mecha.

 class="wp-image-1156558"

Na pleckach widać jeszcze jeden mały detal – numer 01, żywcem zdjęty ze stanowiska bojowego evangeliona sterowanego przez głównego bohatera.

 class="wp-image-1156549"

W zestawie znalazło się również porządne etui, usiane symbolami z anime Neon Genesis Evangelion. Na dołączonych do zestawu słuchawkach i ładowarce widnieją symbole NERV-u, organizacji walczącej z „aniołami”, które doprowadziły ludzkość na skraj wyginięcia.

 class="wp-image-1156582"

Oppo nie przepuściło żadnej okazji, by poruszyć czułe struny nerdów. Nawet pinezka do wyciągania karty SIM wygląda jak Włócznia Longinusa, którą w 15 odcinku Anime Rei Ayanami wykorzystuje do strącenia z nieba anioła Araela.

 class="wp-image-1156555"

Oczywiście na smartfonie znajdziemy preinstalowany komplet tapet z motywami z Neon Genesis Evangelion, zaś całość dostarczana jest do klientów w opakowaniu stylizowanym na kapsułę pilota mechów EVA.

 class="wp-image-1156567"

Do kompletu ze smartfonem można też dokupić słuchawki Oppo Enco W31, ładowarkę bezprzewodową Air VOOC oraz specjalną edycję zegarka Oppo Watch EVA, z Asuką Langley Sohryu w roli głównej.

 class="wp-image-1156564"

Edycja specjalna Oppo Ace2 EVA jest zachwycająca. Szkoda, że nie będzie dostępna i u nas.

 class="wp-image-1156573"

Sprzedaż Oppo Ace2 EVA będzie ograniczona do ledwie 10 tys. egzemplarzy. Tyle samo dostępnych będzie zegarków, zaś specjalna wersja słuchawek i ładowarki bezprzewodowej dostępna będzie tylko w 5 tys. egzemplarzy.

Jak na tak drobiazgowo zaprojektowaną edycję limitowaną, cena nie jest porażająco wysoka. Standardowa edycja Oppo Ace2 kosztuje 4000 yuanów, zaś edycja EVA – 4400 yuanów. Przekładając to na złotówki, to raptem 225 zł różnicy.

 class="wp-image-1156546"

Patrząc na Oppo Ace2 i wzdychając do jego wyjątkowości mogę sobie życzyć tylko jednego – żeby inni producenci również od czasu do czasu pokusili się o wypuszczenie na rynek czegoś tak ciekawego i przemyślanego. Nie „edycji specjalnej” różniącej się od zwykłej tylko kolorem, ale produktu, który będzie naprawdę drobiazgowo zaprojektowany i ucieszy oko konsumenta.

Tymczasem posiadacze smartfonów Oppo mogą już dziś mieć namiastkę tej edycji specjalnej – w sklepie z motywami można zakupić tę samą nakładkę systemową, którą znajdziemy w Oppo Ace2 EVA.

REKLAMA

Lepszy rydz niż nic, prawda?

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA