REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Tak zmienił się OLX. Najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce ma nowe nowe logo i aplikację

Jedna z najpopularniejszych platform handlowych w Polsce zaprezentowała się dziś użytkownikom w formie niemal nie do poznania. Zmieniło się nie tylko logo, ale i usprawniono nawigację po serwisie.

05.05.2020
13:02
olx.pl nowy wygląd logo
REKLAMA
REKLAMA

OLX.pl znacząco się zmieni – choć na szczęście głównie wizualnie. Jeden z najpopularniejszych serwisów handlowo-ogłoszeniowych zaprezentował się nam wszystkim w zupełnie nowej odsłonie. Zmieniły się z wyglądu aplikacja webowa i destopowa, a nawet logo. To teraz, jak twierdzi OLX.pl, bardziej nowoczesne. W ślad za nim zmienia się również gama kolorów, które odtąd towarzyszyć będą użytkownikom serwisu. Te nowe są żywe i pastelowe, a dominują grafitowy, koralowy, chabrowy i żółcień.

- Mam nadzieję, że użytkownicy szybko oswoją się z nową szatą graficzną i polubią nowe funkcje, nad wprowadzeniem których pracowaliśmy długo i skrupulatnie – mówi w nadesłanej nam informacji prasowej Michał Malewski, general manager OLX-a.

OLX.pl – zmieniły się logo, aplikacja mobilna i desktopowa.

olx.pl nowy wygląd logo class="wp-image-1140265"

Strona główna usługi eksponuje teraz tylko to, co najważniejsze – a więc wyszukiwarkę ogłoszeń oraz ich kategorie. Dobrze widoczny jest też panel w prawym górnym rogu, w którym zapewniony mamy szybki dostęp do obserwowanych ofert, do naszego profilu oraz do błyskawicznego dodania własnego ogłoszenia.

olx.pl nowy wygląd logo class="wp-image-1140274"
REKLAMA

Wersja mobilna z kolei dużo lepiej powinna sprawdzać się w obsłudze za pomocą interfejsu dotykowego. Teraz Ogłoszenia, Obserwowane, Dodawanie nowych ogłoszeń, Wiadomości prywatne i skrót do Konta użytkownika dostępne są w wygodnym panelu na dole ekranu, zawsze w zasięgu naszego kciuka.

OLX.pl informuje, że nowości są wprowadzane falowo i nie wszyscy użytkownicy dziś zobaczą nową wersję usługi. Zdaje się jednak że wszystko idzie jak po maśle – szybki sprawdzian wewnątrz zespołu

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA